Klaipėdiečiai atitrūko pirmoje mačo pusėje, kuomet surengė spurtą 14:6 ir antro kėlinio pradžioje pirmavo dviženkle persvara (26:16).

Įsibėgėję uostamiesčio klubo krepšininkai toliau apsukų nemažino, laimėjo atkarpą 10:2 ir ketvirčiui besibaigiant „Nafta-Uni-Akvaservis“ turėjo triuškinamą pranašumą (49:27).

Ketvirtame kėlinyje „Vytis“ bandė sugrįžti į rungtynes, kai po Roko Čepanonio taiklios baudos komandos deficitas sumažėjo iki 10-ies taškų (65:75), tačiau po to Deividas Anužis surinko penkis taškus iš eilės ir įtvirtino svečių pergalę.

„Vyčio“ pergalę apkartino rungtynes starto penkete pradėjusio Ernesto Serkevičiaus trauma. Gynėjas susižeidė antrame ketvirtyje ir likusią mačo dalį stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Per 11 minučių jis pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Deividas Anužis 17, Viktoras Chodosovskis 15 (10 atk. kam.), Edvinas Alunderis 12 (8 atk. kam.), Erikas Kubilius ir Mindaugas Stašys po 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)