Panevėžiečiai sėkmingai pradėję trečiąjį ketvirtį, buvo sumažinę "Nevėžio" persvarą iki 11 taškų (47:36).

Bet tada iniciatyvos ėmėsi Žydrūnas Stankus. Puolėjas pataikė du tritaškius iš eilės ir sugrąžino savo komandai solidesnę persvarą. Netrukus dar dvi baudas pataikė Povilas Šakinis, o po dar 5 Ž. Stankaus ir P. Šakinio taškų "Nevėžio" pranašumas šoktelėjo iki 22 taškų (60:38).

Likus žaisti 1 minutę Audrius Stašaitis pataikęs abi baudas buvo sumažino "Techaso" deficitą iki vienaženklio skirtumo (66:74), bet per likusį rungtynių laiką "Nevėžis" pelnė 4 taškus be atsako ir šventė pergalę.

Šiame mače gretose debiutavo naujausias "Techaso" pirkinys amerikietis Phillipas Williamsas. Puolėjas per 27 minutes pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

"Nevėžis": Žydrūnas Stankus 25, Aidas Viskontas 16, Povilas Šakinis 8, Povilas Butkevičius 8, Gintaras Leonavičius 6, Benas Veikalas 6.

"Techasas": Mindaugas Budzinauskas 20, Vytautas Tatarūnas 16, Christopheris Hillas 10, Phillipas Williamsas 8, Mike’as Smithas 7.

Kitame šio divizione susitikime Alytaus "Alytus" (5 pergalės, 3 pralaimėjimai) savo aikštėje pralaimėjo Rygos VEF klubui (7 pergalės, 1 pralaimėjimas) rezultatu 74:81.

Pirmasis kėlinys prasidėjo nervingai - abi komandos keitėsi pražangomis, darė klaidas. Po tikslaus Andriaus Aleksandrovo metimo iš toli rezultatas tapo - 21:10. Per kelias likusias minutes svečiai šiek tiek priartėjo, ir kėlinys baigėsi rezultatu 26:18.

Per pirmąsias tris antrojo kėlinio minutes “Alytus” atstatė dviženklį pranašumą 33:20, kurį išlaikė iki kėlinio vidurio. Tačiau vėliau, iki pat kėlinio pabaigos, alytiškiai pralaimėjo kovą tiek po savu, tiek ir po varžovų krepšiu, tad persvara tirpo, kol galiausiai alytiškių pranašumas buvo minimalus. Komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 42:41.

Trečiasis kėlinys vyko taškas į tašką. Alytaus krepšininkams nepavyko atitrūkti daugiau nei 3-5 taškais, bet ir svečiai niekaip negalėjo prisivyti. Likus žaisti trims minutėms svečiams pavyko vėl sumažinti alytiškių persvarą iki minimumo, o iki kėlinio baigos likus vos minutei, ir pelnyti penkis taškus be atsako. Kėlinys baigėsi rezultatu 58:62.

Paskutinįjį varžybų kėlinuką pradėjo “Alytaus” komandos kapitonas Saulius Kazevičius, pataikydamas tritaškį ir sumažindamas svečių persvarą iki vieno taško, tačiau galimybės išsiveržti į priekį alytiškiai neišnaudojo. Svečiai didino pranašumą, kuris kėlinuko viduryje pasiekė 13 taškų - 63:76.

Alytiškiams prisivyti pavyko po taiklių Mariaus Pociukonio ir Andriaus Aleksandrovo tritaškių, kai likus žaisti tris minutes rezultatas tapo 71:78. Salėje pasigirdo kurtinantis triukšmas, o įtampos pirmasis neišlaikė varžovų treneris - paspyręs reklaminį stendą jis buvo nubaustas pražanga. Nerijui Varneliui pavyko pataikyti tik vieną baudos metimą, tačiau kamuolys liko alytiškiams, ir iš po krepšio N. Varnelis įmetė dvitaškį. Po šios atakos rezultatas tapo 74:79. Per likusį laiką “Alytaus” krepšininkams taškų pelnyti jau nepavyko, o svečiai įmetė dvitaškį - 74:81.

"Alytus": Nerijus Varnelis 23 tšk. (15 atk. kam.), Marius Janišius 21 (11 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 15 (10 atk. kam.), Saulius Kazevičius 12 tšk.

VEF: Maksimas Šelekto 34, Reinis Strepevičius 12 tšk.

Tai buvo vos antrasis “Alytaus” pralaimėjimas savo arenoje šį sezoną, po 6 laimėtos rungtynių iš eilės.

Trečioje BBL "Iššūkio taurės" dvikovoje Liepojos "Laumas" klubas svečiuose nugalėjo Gulbenės "Bumerengs/ASK" ekipą 89:62.