Lemiamą persvarą mūsiškės susikrovė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 13 taškų skirtumu.

Nugalėtojoms 26 taškus pelnė Brigita Sinickaitė (8 rez. perd.), 11 – Dovilė Jankauskaitė, 9 – Gedvilė Savostaitė (10 atk. kam.).

Kitose rungtynėse lietuvės antradienį susitiks su Estijos ekipa. Rungtynės nuo 17.30 val. vyks A. Sabonio krepšinio centre.

Pergalingai turnyrą pradėjo ir vaikinų (U16) rinktinė. Edvino Justos auklėtiniai nugalėjo Latvijos rinktinę rezultatu 74:65 (18:13, 14:13, 20:22, 22:17).

Pirmasis rungtynių kėlinys sėkmingesnis buvo Lietuvos šešiolikmečiams, kurį jie laimėjo rezultatu 18:13. Antrajame ketvirtyje vyko atkakli kova ir nors latviai buvo sumažinę lietuvių pranašumą iki minimalaus geriau ketvirčio pabaigą sužaidusi Lietuva sugebėjo išlaikyti 6 taškų persvarą. Antroje rungtynių pusėje 2 taškais laimėję trečiąjį kėlinį latviai sumažino lietuvių turimą persvarą iki 4. P

askutiniame rungtynių ketvirtyje iki pat rungtynių pabaigos žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau per paskutines 2 susitikimo minutes Lietuvos rinktinė neleido priešininkams pelnyti taškų ir iškovojo pergale rezultatu 74:65.

Lietuvos komandai 19 taškų pelnė Ąžuolas Tubelis, 18 - Marekas Blaževičius (7 atk. kam.), 14 - Nojus Pankratjevas.

Antradienį Lietuvos 16-mečiai krepšininkai žais su estais.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.