Laimonas Kisielius buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau tai nepadėjo „William & Mary Tribe“ iškovoti pergalės. Lietuvio klubas 53:68 nusileido „Georgetown Hoyas“ ekipai.

L. Kisielius per 34 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 3/4 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 1 kamuolį perėmė, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Nesėkmingai sezoną pradėjo „Hofstra Pride“ ekipa, 47:61 nusileisdama „Holy Cross Crusaders“. Lietuviai pralaimėtojų gretose nebuvo rezultatyvūs.

Arminas Urbutis mačą pradėjo starto penkete, tačiau per 11 minučių taškų nepelnė (0/2 dvitaškių), atkovojo 1 kamuolį ir 4 kartus prasižengė.

Jo komandos draugas Žygis Šeštokas per 12 minučių taip pat nepasižymėjo (0/2 tritaškių), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį bei 2 kartus prasižengė.

Pergalingai sezoną pradėjo „Charleston Southern Bucaneers“, savo aikštėje 85:74 palaužęs „Anderson Trojans“. Nugalėtojams Giedrius Knyšas per 22 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 metimą ir 3 kartus prasižengė.

Antrą pralaimėjimą per tiek pat rungtynių patyrė Deividas Petravičius ir „Northwestern State Demons“, 58:97 nusileidę „Stanford Cardinal“. D. Petravičius per 24 minutes pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Pergalę iškovojo „Sam Houston State Bearkats“, savo aikštėje 86:69 palaužę „Dallas Baptist Patriots“. Nugalėtojams Domas Kvedys per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo 1 kamuolį ir 1 kartą prasižengė.

Triuškinamą nesėkmę patyrė Arūnas Lazdauskas su „Long Beach 49ers“ ekipa, 34:74 turėję pripažinti „Brigham Young Cougars“ pranašumą. A. Lazdauskas per 10 minučių pelnė 1 tašką (0/1 dvitaškio, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir po 1 kartą suklydo bei prasižengė.

Pralaimėjo ir „Presbyterian Blue Hose“, 52:67 turėjusi pripažinti „Nebraska Cornhuskers“ persvarą. Pralaimėtojams Martynas Veršinskas per 14 minučių taškų nepelnė (0/3 dvitaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.