Italijos čempionai „Montepaschi“ krepšininkai ketvirtadienį namuose 79:57 sutriuškino Liublijanos „Union Olimpija“ (Slovėnija) komandą, o antradienį 32-ąjį gimtadienį švęsiantis 209 cm ūgio krepšininkas prie antrosios klubo pergalės prisidėjo 12 taškų, 8 atkovotais ir 3 perimtais kamuoliais bei 2 rezultatyviais perdavimais. Per 20 su puse minutės (20:34) jis pataikė vienintelį tritaškį, 2 dvitaškius iš 3, realizavo 5 baudų metimus iš 7, po du sykius suklydo ir prasižengė bei išprovokavo net 9 varžovų pražangas.

Naudingiausiu antrosios savaitės krepšininku tapo 36 balus surinkęs Nansi SLUC (Prancūzija) komandos puolėjas Nicolas Batumas. Antrajame ture Nansi krepšininkai ketvirtadienį savo aikštėje 87:73 nugalėjo Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija) ekipą, o 22-jų metų 203 cm ūgio Europos vicečempionas nugalėtojams pelnė 26 taškus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir privertė varžovus prasižengti net 11 kartų.

Per 38 su puse žaidimo minutės (38:38) N. Batumas pataikė 1 tritaškį iš 4, 6 dvitaškius iš 15, bei realizavo 11 baudų metimų iš 12.

Antrąją-trečiąją vietas, surinkę po 31 naudingumo balą, pasidalijo 27-erių metų 206 cm ūgio amerikietis Seanas Gregory May'us („KK Zagreb“, Kroatija) bei 26-erių metų 202 cm ūgio graikas Georgios Printezis (Pirėjo „Olympiacos“, Graikija).