Vilkai išvykoje 114:104 (25:37, 28:22, 30:24, 31:21) nugalėjo Jutos „Jazz“ (29-39).

Įspūdingiausias mačo momentas užfiksuotas trečiame kėlinyje, kai greitoje atakoje A. Edwardsas sugrūdo monstrišką dėjimą su pražanga per varžovų žaidėją Johną Collinsą.

Šio epizodo metu abu krepšininkai patyrė traumas – A. Edwardsas išsinarino pirštą, bet netrukus jį atstatė į vietą ir tęsė rungtynes. Savo ruožtu J. Collinsas dėl galvos sutrenkimo mačo netęsė.

„Visada svajojau atlikti tokį dėjimą per kažką“, – neslėpė krepšininkas.

Jis ir tapo svečių pergalės kalviu – 32 taškai (11/15 dvit., 2/8 trit., 4/4 baud.), 7 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai. 25 taškus jis pelnė vien per antrąją mačo pusę.

„Jazz“ susitikime turėjo 16 taškų persvarą (35:19), bet ją iššvaistė ir palūžo lemiamu metu. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Timberwolves“ spurtavo 12:1, atitrūko 100:91 ir savo pranašumu suabejoti neleido.

Po šeimininkų klaidų „Timberwolves“ surinko net 27 taškus. Pasiekti pergalės jiems nesutrukdė ir tai, kad neturėjo Rudy Goberto ir Karlo-Anthony Townso.

„Jazz“: C. Sextonas 24, L. Markkanenas 22 (12 atk. kam.), K. George’as 15, J. Collinsas 11.

„Timberwolves“: A. Edwardsas 32, N. Reidas 17, N. Alexanderis-Walkeris 13, J. McLaughlinas 11, K. Andersonas 10.