Per 3 su puse ketvirtojo kėlinio minutės svečiai nesugebėjo įmesti nė taško, o aikštės šeimininkai jų pelnė 6 ir išlygino rezultatą - 94:94.

Ketvirčio pabaigoje "Lakers" puolėjas Pau Gasolis nepataikė abiejų pergalę galėjusių lemti baudos metimų. Tačiau ispanas savo klaidą ištaisė pirmojo pratęsimo metu, kai paskutinėmis sekundėmis pataisė netaiklų Dereko Fisherio metimą ir išlygino rezultatą - 101:101.

Antrojo pratęsimo metu "Lakers" lyderis Kobe Bryantas dukart pataikė iš toli, o aikštės šeimininkams krepšys buvo tarsi užrištas.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo 38 taškus surinkęs ir 7 atšokusius kamuolius sugriebęs K.Bryantas. P.Gasolio sąskaitoje - 24 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 6 blokuoti metimai. Shannonas Brownas pridėjo 15 taškų, o Lamaras Odomas įmetė 13 taškų ir po krepšiais sugriebė 15 kamuolių.

Pralaimėjusiems Beno Udrihas (6 rez. perd.) pelnė 23, Tyreke'as Evansas - 18, Donte'as greenas - 16 taškų.

Nesėkmę patyrė Naujojo Orleano "Hornets" klubas su Dariumi Songaila.

"Hornets" krepšininkai 85:96 (27:24, 24:26, 9:23, 25:23) pralaimėjo Čikagos "Bulls" ekipai.

Lietuvis per 27 su puse minutės pelnė 6 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, vieną kartą suklydo bei surinko 4 asmenines pražangas.