M.Wrightas per 36 minutes pelnė 24 taškus (6/9 dvitaškių, 12/16 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus bei išprovokavo 11 pražangų.

Antras tarp naudingiausių liko „Maccabi“ krepšininkas Talis Buršteinas, kuris surinko 29 naudingumo balus. Puolėjas nugalėtojams per 37 aikštėje praleistas minutes pelnė 21 tašką (3/6 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 6/7 baudų), po krepšiais sugriebė 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei 5 sykius privertė varžovus prasižengti.

Jaunasis Belgrado „Partizan“ talentas Urošas Tripkovičius padėjo Serbijos ekipai išvykoje 89:80 palaužti Badalonos „Juventut“ ir, surinkęs 27 naudingumo balus, savaitės naudingiausių rikiuotėje užėmė trečiąją poziciją.

U.Tripkovičius per 29 minutes į „Juventut“ krepšį įmetė 26 taškus (3/3 dvitaškių, 6/8 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 4, perėmė 1 kamuolį bei išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Ketvirtąją vietą su 26 naudingumo balais užėmė vienas Maskvos CSKA lyderių Trajanas Langdonas. Amerikiečio vedama Rusijos ekipa po atkaklios kovos 83:79 parklupdė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

T.Langdonas aikštėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (2/5 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir 4 sykius privertė varžovus prasižengti.

Penktąją-šeštąją vietas, surinkę po 25 naudingumo balus, pasidalijo Vitorijos „Tau Ceramica“ vidurio puolėjas Tiago Splitteris bei Stambulo „Efes Pilsen“ lyderis Marcusas Haislipas. Brazilas savo ekipą vedė į pergalę su Romos „Lottomatica“ krepšininkais, o amerikietis su Barselonos „Winterthur“ klubu.

T.Splitteris per 33 minutes surinko 18 taškų (4/8 dvitaškių, 10/17 baudų), po krepšiais sugriebė 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius bei 10 kartų privertė varžovus prasižengti.

M.Haislipas „Efes Pilsen“ ekipai pelnė 25 taškus (6/8 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 11 kamuolių, perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 metimą ir išprovokavo 2 varžovų pražangas.