Vilniaus ekipa varžovėms priešinosi tik pirmo kėlinio pradžioje (6:6), netrukus „Sirenų“ ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas (10:17). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandai ir toliau nepavyko atrasti savo žaidimo (18:25), o kėlinį sostinės ekipa baigė atsilikdama dešimties taškų skirtumu (23:33).

Trečiame kėlinyje aikštėje ir toliau dominavo Kauno rajono ekipa (25:43). Ketvirtame kėlinyje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandai sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (62:66), tačiau daugiau pasiekti pritrūko laiko ir Vilniaus klubas turėjo pripažinti varžovių pranašumą (62:67).

Naudingiausiai Vilniaus komandoje žaidė Gintarė Petronytė. Vidurio puolėja per 36 minutes pelnė 12 taškų (3/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/10 baudos), atkovojo 19 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir blokavo 4 metimus.

Krepšininkui pritrūko trijų atkovotų kamuolių iki šio sezono rekordo ir septynių - iki lygos rekordo. G. Petronytė šį sezoną jau vieną LMKL rekordą pagerino. Krepšininkė rungtynėse su Marijampolės „Sūduva“ pataikė visus 15 mestų baudos metimų.

„Kibirkštis-Tichė-IKI“: Eglė Šniokaitė 15 (3/9 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 6/9 baudos), Kristina Vengrytė 11 (4/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4 klaid.), Sakellie Daniels 8 (4/8 dvitaškiai), Greta Šniokaitė 7 (2/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/2 baudos, 4 klaid.), Šarūnė Povilionytė 6 (1/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 baudos), Santa Dreimanė 3 taškai. (1/5 dvitaškiai). Ieva Prėskienytė taškų nepelnė.

„Sirenos“: Kristina Alminaitė 25 (9/17 dvitaškiai, 7/7 baudos, 14 atk. kam.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 24 (6/14 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 9/11 baudos, 7 atk. kam.), Laura Rakutytė 7, Erika Liutkutė 5 taškai.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais jau trečiadienį. Vilniaus komandai iššūkį mes Kauno „LKKA-Aisčių“ krepšininkės.