Dvikovos pradžioje vyko atkakli ir lygi kova. Didžią dalį pirmo kėlinuko nežymia persvara pirmavo aikštelės šeimininkės. Dažnai klydusias „VIČI-Aistes“ nuo didesnių nemalonumų gelbėjo netaiklūs „Ros Casares“ krepšininkių metimai. Nuo suolelio pakilusi Vaida Sipavičiūtė ketvirčio pabaigoje sėkmingai užbaigė dvi atakas iš eilės ir pirmą kartą išvedė kaunietes į priekį – 11:10. „Ros Casares“ turėjo galingą priekinę liniją, todėl stengėsi atakas užbaigti iš artimų distancijų.

Antrame kėlinuke žaidimo ritmą pajuto amerikietė Eshaya Murphy. Sužaidus 4 minutes po Isabelle Yacoubou dvitaškio „Ros Casares“ susikrovė 7 taškų pranašumą. Lietuvos čempionės atsakė sėkminga atkarpa ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų - 25:28. Tačiau per likusį laiką iki didžiosios pertraukos taškus rinko tik aikštelės šeimininkės – 37:25.

Duobė „VIČI-Aisčių“ žaidime tęsėsi antroje rungtynių pusėje. Po tolimo I. Yacoubou metimo „Ros Casares“ persvara išaugo iki 21 taško. Po minutės pertraukėlės situacija aikštelėje nesikeitė. Prancūzijos rinktinės narės ir E. Murphy duetas toliau terorizavo kauniečių gynybą. Sužaidus pusę kėlinuko komandas skyrė jau 30 taškų – 58:28.

Po dviejų tolimų Rimos Valentienės ir Tatjanos Lichtarovič tritaškių viešnioms pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau ketvirto kėlinuko pradžioje Valensijos klubo persvara po Ann Wauters dvitaškio perkopė 30 taškų ribą (71:40) ir nubraukė bet kokias lietuvių viltis priartėti.

„Ros Casares“: Ann Wauters 24 (11 atk. kam.), Eshaya Murphy 22, Isabelle Yacoubou 19 (8 atk. kam.), Jana Vesela ir Silvia Dominguez po 7 taškus.

„VIČI-Aistės“: Vaida Sipavičiūtė 14, Sandra Linkevičienė 12, Vita Kuktienė 10, Tatjana Lichtarovič 9, Amanda Kemežys ir Rima Valentienė po 3, Santa Okockytė 2 taškai. Courtnay Pilypaitis (22 min.), Aija Putnina (16 min.) ir Mantė Kvedaravičiūtė (11 min.) taškų nepelnė.