Prasta kova dėl atšokusių kamuolių ir klaidos gynyboje, leidusios aikštelės šeimininkėms nesunkiai rinkti taškus greitomis atakomis jau pirmojo kėlinuko viduryje privertė trenerį Mantą Šernių prašyti minutės pertraukėlės - „VIČI-Aistės“ atsiliko 4:10. Tačiau „sausos“ kauniečių minutės tęsėsi ir Jekaterinburgo UMMC susikrovė dviženklę persvarą.

Antro kėlinio pradžioje po Sandos Linkevičienės dvitaškio komandas skyrė šeši taškai – 12:18, tačiau už klaidas ir nepataikytus metimus „VIČI-Aistės“ iškart buvo baudžiamos. Sandrine Gruda dvitaškiu padidino Jekaterinburgo komandos pranašumą iki 16 taškų - 32:17. V. Sipavičiūtė sėkmingai užbaigė dvi atakas, po kurių „VIČI-Aisčių“ deficitas sumažėjo iki 11 taškų ir nepakito iki didžiosios pertraukos (34:23). Nors paskutinei atakai surengti Rusijos klubo treneris Algirdas Paulauskas paprašė net dviejų minutės pertraukėlių iš eilės, Cappie Pondexter tritaškis nebuvo taiklus.

Pirmoje dvikovos pusėje abi ekipos tragiškai atakavo iš toli: „VIČI-Aistės“ - pataikė vos vieną tritaškį iš 10, UMMC prametė visus 8 metimus. Kaunietės beveik dvigubai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių - 12:23.

Po pertraukos „VIČI-Aistės“ dar kartą buvo nubaustos už netaiklius metimus. UMMC laimėjo atkarpą 7:0, padidino persvarą iki 18 taškų (45:27) ir privertė M. Šernių prašyti minutės pertraukėlės. Po jos situacija nepagerėjo, aikštelės šeimininkės didino pranašumą. Po Candace Parker sudėtingo dvitaškio UMMC susikrovė 23 taškų pranašumą.

Kaunietės pakeitė gynybos sistemą, kuri sutrikdė Rusijos klubo krepšininkes. Skirtumas ėmė mažėti. Po Santos Okockytės prasivežimo komandas skyrė 15 taškų – 39:54.

Olga Artešina pataikė du tolimus metimus iš eilės ketvirtojo kėlinuko pradžioje ir panaikino visą „VIČI-Aisčių“ nuveiktą darbą. Rusijos rinktinės krašto puolėja pataikė dar vieną tolimą šūvį kėlinuko viduryje, pradėdama naują UMMC spurtą, po kurio skirtumas išaugo iki 31 taško – 76:45. Viešnių puolimo neatgaivino ir dvi minutės pertraukėlės. Per likusį laiką „VIČI-Aistės“ pelnė vos 2 taškus.

UMMC komandoje išsiskyrė O. Artešina (8 atk. kamuoliai), A. Jekabsone ir S. Gruda, pelniusios po 13 taškų.

„VIČI-Aistėms“ T. Liktharovič surinko 12, A. Kemežys ir V. Kuktienė – po 8 taškus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, santykis, taškai):