M. Katelynas aikštės šeimininkų gretose buvo rezultatyviausias ir naudingiausias žaidėjas. Per beveik 31 minutę puolėjas pelnė 18 taškų (2/7 trit., 5/7 dvit., 2/3 baudų), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po du kartus.

M. Andriuškevičius aikštėje praleido 5 su puse minutės, per kurias surinko 1 tašką (1/2 baudų), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir dusyk prasižengė.

„Meridiano“: Mindaugas Katelynas 18 taškų (12 atk. kam.), Mario Austinas ir Mario Stojičius (5 kld.) po 12, Vule Avdalovičius 10.

„Blancos de Rueda“: Federico Van Lacke 17, Robertas Battle’as 15 (9 atk. kam.), Lamontas Barnesas 13, Diego Garcia 10.

Kitame susitikime Bilbao „Bizkaia Basket“ su Renaldu Seibučiu savo aikštėje 74:63 (21:14, 18:18, 17:12, 18:19) nugalėjo „C.B.Granada“ ekipą.

Lietuvis aikštėje praleido 10 su puse minutės, per kurias surinko 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baudų) ir dukart prasižengė.

„Bizkaia“: Jerome’as Moiso 20 (8 atk. kam.), Javieras Salgado 13, Alexas Mumbru 9 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Janis Blūmas 8.

„Granada“: Pablo Aguilaras 15 (7 atk. kam.), Richardas Hendrixas 13 (7 atk. kam.), Joe Inglesas 12.

Nesėkmę pirmame mače namuose patyrė Mursijos „CB Murcia“ ekipa su Tomu Delininkaičiu, po itin nesėkmingo ketvirtojo kėlinio rezultatu 66:88 (20:20, 22:23, 17:20, 7:25) pralaimėjusi Vitorijos „Caja Laboral“ komandai.

Lietuvos rinktinės gynėjas per 18 minučių surinko 12 taškų (3/6 trit., 1/2 dvit., 1/1 baudos) ir buvo rezultatyviausias savo klube. Krepšininkas taip pat atkovojo 2 kamuolius, triskart suklydo ir dusyk prasižengė.

„Murcia“: Tomas Delininkaitis 12, Chrisas Mossas 11 (9 atk. kam.), Paulo Prestesas (7 atk. kam.), Rogeris Powellas ir Vitoras Faverani po 8.

„Caja Laboral“: Fernando San Emeterio 22, Stanko Baračas 20 (6 atk. kam.), Tiaggo Splitteris 16 (6 atk. kam.), Mirza Teletovičius 11.