Visos keturios C grupės komandos dabar turi po vieną pergalę ir po vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje rygietės pirmavo 7:2, 9:4. Po to aikštelės šeimininkės laimėjo atkarpą 12:2 ir po pirmo kėlinio įgijo 5 taškų persvarą (16:11).

14-ą min. skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (27:17). Po dviejų kėlinių „Minsk-2006“ pirmavo 40:24.

23-ią min. Rygos ekipa sumažino skirtumą perpus (34:42), o po trečio kėlinio komandas vėl skyrė 16 taškų (59:43).

„TTT-Riga“ krepšininkės ketvirtame kėlinyje parodė charakterį - 36-ą min. Minsko ekipos persvara sumažėjo iki trijų taškų (65:62). Tačiau po to Žana Haradeckaja pelnė septynis taškus iš eilės ir aikštelės šeimininkės vėl atitrūko 72:62. Per likusias 107 sekundes rygietės pavyti varžovių nesugebėjo.

Aikštelės šeimininkės iš 27 baudos metimų pataikė net 25 (92,6 proc.).

„Minsk-2006“: Volga Isceliacova 29 (14 atk. kam., baudos 9/9), Viktorija Panciuch 23 (baudos 11/11), Žana Haradeckaja 11, Galina Ignatovič 9 taškai.

„TTT-Riga“: Ieva Krastina 27 (5 rez. perd., 6 klaid.), Sabine Dukate 17, Liga Šurkusa 15 taškų (9 atk. kam.).