Įspūdingą spurtą ketvirtame kėlinyje surengusi Palangos „Palanga“ (6/15) toliau įrodinėja, kad nenori būti paskutinė NKL komanda. Penktadienį pajūrio ekipa namų arenoje rezultatu 99:75 (17:23, 22:21, 25:22, 35:9) sutriuškino „Šilutės“ (10/12) krepšininkus.

Po trijų kėlinių dviem taškais atsilikę (64:66) šeimininkai paskutinį ketvirtį laimėjo net 26 taškų skirtumu. Neįtikėtiną spurtą šeimininkai laimėjo rezultatu 28:3 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Rytis Biliartas. Jo sąskaitoje - 30 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 34 naudingumo balai. Jermaine‘as Love‘as prie pergalės prisidėjo 23 taškaiss (9 atk. kam.), Erikas Kubilius - 15 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Deividas Anužis - 12 (7 rez. perd.), Ignas Pavilionis - 11.