Po pirmųjų 10 min. svečiai iš Malagos atsiliko tik 1 tašku, tačiau antrajame juos ištiko visiškas krachas. „Unicaja“ kėlinį šeimininkams pralaimėjo net 24 taškų skirtumu, leido jiems nutolti (34:59) ir nuosprendį sau pasirašė dar iki ilgosios pertraukos.

Antroje mačo pusėje „Gran Canaria Herbalife“ ekipa toliau dominavo aikštėje, netgi dar labiau padidino pranašumą ir į savo sąskaitą įsirašė jau 8-ąją pergalę, turnyro lentelėje pagal laimėtų rungtynių skaičių pasivydama 4-oje pozicijoje esančią Vitorijos „Laboral Kutxa“.

Starto penkete mačą pradėjęs M. Kuzminskas buvo rezultatyviausias ir naudingiausias žaidėjas pralaimėjusiųjų gretose. Per 19 min. jis pelnė 12 taškų (4/8 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė 1 kamuolį ir surinko 11 naudingumo balų. 11 taškų pridėjo Edwinas Jacksonas.

Tuo metu varžovų komandoje mačą starto penkete pradėjęs lietuvis vidurio puolėjas O. Galdikas ant parketo praleido vos 8 min., per kurias pelnė 4 taškus (2/2 dvit.), atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo ir 1 kamuolį perėmė.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 17 taškų pelnęs Kevinas Pangosas. 16 taškų prie pergalės pridėjo Eulis Baezas

Pagal naudingumą Las Palmo krepšininkai svečius pranoko 108-59.

„Unicaja“ po šio pralaimėjimo 6-8 vietas dalijasi su Andoros „MoraBanc“ ir Fuenlabrados „Baloncesto“, tačiau pergalėmis andalūzus gali pasivyti dar dvi vienomis rungtynėmis mažiau žaidusios ekipos.