Jausminga ir pagarbi „Hornets“ savininko žinutė buvo skirta ne bet kam, o apie karjeros pabaigą paskelbusiai „Lakers“ žvaigždei Kobe Bryantui, kuris praėjusią naktį žaidė paskutines karjeros rungtynes Šarlotėje.

Tame pačiame mieste, kurio klubas beveik prieš 20 metų „juodąją mambą“ pasikvietė 13-tuoju šaukimu ir netrukus iškeitė į „Lakers“ – klubą, su kuriuo K. Bryantas laimėjo penkis čempionų titulus.

Tačiau rungtynėse Šarlotėje šį kartą savo pranašumą įrodė būtent „Hornets“ (17/13) ekipa. Įspūdingai žaidusio Kemba Walkerio vedamos „širšės“ 108:98 (31:26, 27:32, 27:23, 23:17) nugalėjo šį sezoną beviltiškai rungtyniaujančią „Lakers“ (5/27) ekipą.

Paskutiniame mače Šarlotėje K. Bryantas pasižymėjo taškais, tačiau ne taiklumu – gyva legenda per 32 minutes pelnė 20 taškų, bet pataikė vos 5 metimus iš 20 (2/8 dvit., 3/12 trit., 7/8 baud.).

Tuo metu „Hornets“ gretose įspūdingą pasirodymą surengė K. Walkeris – įžaidėjas per 42 minutes pelnė 38 taškus (11/19 dvit., 3/6 trit., 7/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atvedė savo komandą į pergalę.

„Hornets“: Kemba Walkeris 38 (14/25 met.), Cody Zelleris 16 (8 atk. kam.), Nicolas Batumas 15 (11 rez. perd.), P. J. Hairstonas ir Jeremy Linas po 13 taškų.

„Lakers“: Kobe Bryantas 20 (5/20 met.), Larry Nance‘as jaunesnysis (7 atk. kam.) ir Brandonas Bassas po 12, Lou Williamsas (7 rez. perd.), Juliusas Randle‘as ir Nickas Youngas po 11, Roy Hibbertas (8 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas (6 rez. perd.) po 8 taškus.