Šiuo metu ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje užimantis klubas yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau už aukštesnes vietas užimančias komandas.

Tik penktadienį į Lietuvą iš Rusijos grįžusių aikštelės šeimininkių pranašumas nekėlė abejonių jau pirmajame kėlinuke. Jo viduryje „VIČI-Aistės“ spurtavo ir laimėjo 5 minučių atkarpą 14:2 - 20:6. Ketvirčio pabaigoje Tatsiana Likhtarovič dvitaškiu padidino kauniečių persvarą iki 20 taškų. Per pirmąsias 10 minučių „Utenos“ krepšininkės suklydo net 9 kartus.

Trečią antro kėlinuko minutę Sandra Linkevičienė ir Aija Putnina pataikė po tolimą metimą. Linai Pikčiūtei pridėjus du taiklius baudų metimus, „VIČI-Aistės“ pirmavo 29 taškų pranašumu - 42:13. Uteniškės strigo Kauno komandos gynyboje, dažnai klydo, o prieš didžiąją pertrauką nesugebėjo surengti atakos per jai skirtą laiką. Nepaisant didžiulio skirtumo, treneris Mantas Šernius nebuvo patenkintas savo komandos veiksmais ir emocingai reaguodavo į įvykius aikštelėje.

Antrąją dvikovos pusę „VIČI-Aistės“ pradėjo dviem klaidomis, tačiau skirtumas toliau didėjo. Po Santos Okockytės tolimo metimo ir Vaidos Sipavičiūtės dvitaškio komandas skyrė 41 taškas - 62:21. Per 8 minutes „Utena“ sėkmingai užbaigė vos 2 atakas.

Dar vienas kauniečių spurtas paskutinio ketvirčio viduryje, per kurį aikštelės šeimininkės be atsako pelnė 10 taškų, persvarą padidino iki 63 taškų - 92:29. Vilnietėms atsipalaidavus, viešnios atsakė sėkminga atkarpa ir po Jurgos Budrytės tolimo metimo sumažino atsilikimą - 40:94 (likus žaisti mažiau nei 2 minutes). Per likusį laiką „VIČI-Aistės“ turėjo galimybę peržengti 100 taškų ribą, tačiau L. Pikčiūtės ir T. Likhtarovič metimai skriejo pro šalį.

Rezultatyviausiai „VIČI-Aisčių“ komandoje žaidė T. Likhtarovič, pelniusi 17 taškų, ir nė vieno metimo neprametusi S. Linkevičienė - 14 taškų (5 rez. perdavimai).

„Utenai“ 11 taškų surinko J. Budrytė, 8-is - E. Briedytė.

Kitose rungtynėse Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-IKI“ savo aikštėje 66:70
(17:13, 13:22, 20:15, 16:20) nusileido Klaipėdos „Lemminkainen“ krepšininkėms.

Vilnietės geriau pradėjo rungtynes ir sužaidus keturias minutes buvo priekyje trimis taškais (10:7). Toliau komandos keitėsi taikliais metimais ir pirmosios dešimt minučių baigėsi „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandai pirmaujant keturių taškų skirtumu (17:13).

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo viešnios. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (21:21). Netrukus klaipėdietės persvėrė rezultatą ir padidino pranašumą iki penkių taškų (23:28). Sėkmingiau sužaidusios atkarpą „Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkės po Šarūnės Povilionytės tritaškio sumažino atsilikimą iki minimumo (30:31), tačiau kėlinį penkių taškų skirtumu laimi „Lemminkainen“ (30:35).

Trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas šokteli iki aštuonių taškų (32:40), tačiau tada du tolimus šūvius iš eilės pataikė S.Dreimanė (38:40). Likus trims minutėms K.Vengrytė pelno penkis taškus iš eilės ir išlygina rezultatą (46:46), o netrukus Sigita Galdikaitė jį ir persveria (48:46). Po trijų kėlinių komandos išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui (50:50).
Ketvirto kėlinio pradžioje po K.Vengrytės ir Š.Povilionytės taškų „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos išsiveržė penkiais taškais (55:50).

Likus žaisti beveik tris minutes „Lemminkainen“ sumažino atsilikimą iki minimumo (63:62). Likus mažiau nei minutei K.Vengrytė prarado kamuolį ir klaipėdietės išsiveržė į priekį (66:68). Po „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos paimtos minutės pertraukėlės Gretos Šniokaitės mestas tolimas metimas tikslo nepasiekė, o teisėjo švilpukas pergalę užfiksavo uostamiesčio ekipai (66:70).

„Kibirkštis-Tichė-IKI“: Kristina Vengrytė 17, Sigita Galdikaitė 13, Santa Dreimane 10 taškų.

„Lemminkainen“: Rita Milieškienė 22 (6 klaidos, Julita Bungaitė 13 (9 atk. kam.), Jevgenija Šarovka 12 taškų.

„Liūdna, kad pralaimėjome rungtynių pabaigoje, - teigė „Kibirkšties-Tichės-IKI“ gynėja Santa Dreimanė. – Mums labiau reikėtų žaisti kaip komandai, nes šiandien norėjome laimėti kiekviena atskirai. Turime daugiau atlikti perdavimų, prakirtimų. Per dvejas dienas žaidėme su visiškai skirtingomis komandomis. Vakar mūsų varžovės buvo vyresnės, todėl jų žaidimas buvo lėtesnis. Klaipėdos komanda panaši į mūsų. Jos jaunos, greitai bėga. Padarėme per daug klaidų“.