Sostinės komandai įsibėgėti prireikė daugiau nei trijų minučių. Išvakarėse tritaškių konkursą „Žvaigždžių dienoje“ laimėjusi Vita Kuktienė dvitaškiu pradėto aikštelės šeimininkių spurtą, po kurio „Kibirkštis-VIČI“ įgijo dviženklę persvarą – 21:8.

Sėkminga atkarpa atsakiusios „Sūduvos“ krepšininkės po Elos Briedytės metimo antrojo kėlinuko pradžioje sumažino atsilikimą iki 6 taškų (25:19), tačiau po krepšiais dominavusios vilnietės vėl ėmė tolti. Susigrąžinusios dviženklį pranašumą, jos apsukų nemažino ir galingai užbaigė ketvirtį – 46:25 po Ievos Šimkutės dvitaškio su varžovės pražanga.

Po didžiosios pertraukos „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkės dar kartą spurtavo trečiojo ketvirčio viduryje. Linai Pikčiutei įmetus dvitaškį, komandas skyrė jau 31 taškas – 63:32. Išsprendusios visus rungtynių klausimus, vilnietės atsipalaidavo ir rezultatyviame ketvirtajame kėlinuke leido „Sūduvai“ šiek tiek sumažinti persvarą.

„Kibirkščiai-VIČI“ G. Šniokaitė pelnė 17, L. Pikčiutė (9 atk. kamuoliai) ir H. Meršon (7 rez. perdavimai) – po 14 taškų.

„Sūduvos“ gretose išsiskyrė 14 taškų pelniusi S. Dukate. I. Prėskienytė (8 atk. kamuoliai) pridėjo 10, S. Baliutavičiūtė – 8 taškus.