Užtikrintai pradėjusios dvikovą „Fortūnos“ krepšininkės pirmavo kelių taškų persvara. Lina Aglinskaitė pelnė 5 taškus iš eilės, o klaipėdietės susikrovė 9 taškų pranašumą antrojo kėlinuko pradžioje - 25:16, tačiau jau po trijų minučių aikštelės šeimininkių treneriams teko prašyti minutės pertraukėlės, „Fortūnos“ puolimui patekus į duobę. Pasinaudojusi varžovių stabtelėjimu, „Sūduva“ ėmė artėti ir po Elos Briedytės dvitaškio sumažino atsilikimą iki minimumo - 25:24.

Agnei Černeckytei tritaškiu nutraukus tuščią „Fortūnos“ atkarpą, uostamiesčio komandos puolimas atsigavo. Tris tolimus metimus prieš didžiąją pertrauką pataikiusios klaipėdietės vėl nutolo ir įgijo 8 taškų pranašumą antrojo kėlinuko pabaigoje.

Dar kartą pasivyti aikštelės šeimininkes „Sūduvai“ užteko poros minučių. Trečio kėlinuko viduryje, Santai Dukatei pataikius iš toli, perėmusi iniciatyvą Marijampolės komanda išlygino rezultatą, o jo pabaigoje - spurtavo, be atsako pelnė 8 taškus ir išsiveržė į priekį - 46:51.

Ketvirto kėlinuko pradžioje suvalkiečių persvara tapo dviženkle. Visas aikštelės šeimininkių pastangas sumažinti atsilikimą sužlugdė įsižaidęs Ievos Prėskienytės ir Šanikos Butler duetas. Po vidurio puolėjos dvitaškio, „Sūduva“ susikrovė 15 taškų persvarą - 70:55. „Fortūnai“ pavyko daugiau nei pusę sumažinti atsilikimą ir grąžinti intrigą į rungtynes jų pabaigoje, tačiau paskutinės minutės metu metimai skriejo pro šalį.

„Fortūnai“ M. Grigalauskytė (12 atk. kam.) ir L. Aglinskaitė surinko po 16, E. Šikšniūtė - 10 taškų.

„Sūduvai“ R. Milieškienė pelnė 15, I. Prėskienytė - 13, S. Baliutavičiūtė ir S. Dukate - po 12 taškų.