Būtent tokius tikslus moterų rinktinei ir buvo iškėlusi šalies krepšinio federacija.

Paskutinėse rungtynes lietuvės 65:83 (5:19, 20:18, 19:25, 21:21) nusileido Ispanijai ir užėmė ketvirtąją vietą.

Susitikimo pradžia Lietuvos rinktinei nežadėjo nieko gero. Rungtynes devyniais sausais taškais pradėjusios ispanės įgijo solidžią persvarą, kurią baigiantis kėlinukui dar labiau padidino.

Lietuvos rinktinei per pirmąsias dešimt minučių retai pavykdavo pelnyti taškus – beveik visi krepšininkių metimai skriedavo pro šalį, o aktyvi Ispanijos ekipos gynyba privertė lietuves suklysti 7 kartus.

Pirmuosius taškus Lietuvos rinktinei pelnė Vaida Zagurskytė (3:9), o kitoje atakoje dar du taškus įmetė Eglė Šulčiūtė (5:11) ir tai buvo visi komandos pelnyti taškai per pirmąjį ketvirtį. Ispanės per tą patį laiką įmetė 19 ir įgijo 14 taškų pranašumą.

Pirmoje antrojo kėlinuko pusėje ispanės išsaugojo įgytą 14 taškų persvarą (24:10), tačiau po 6 iš eilės Sandros Valužytės taškų skirtumas sumažėjo iki 10 (16:26), o po Irenos Baranauskaitės dvitaškio ir iki 8 (20:28) taškų. Per likusias kelias minutes ispanės surengė kelias greitas atakas ir ekipos po dviejų kėlinių išėjo ilsėtis esant rezultatui 25:37.

Panašiai rungtynės tęsėsi ir po pertraukos. Ispanijos krepšininkės išlaikė saugų dviženklį pranašumą, o dažnai klydusioms lietuvėms nesisekė jų pasivyti. Trečiojo kėlinuko pabaigoje surengusios kelias greitas kontratakas ispanės padidino skirtumą iki 18 (57:39) taškų.

Ketvirtąjį kėlinuką pradėjusios spurtu 11:2, po Ivetos Marčiauskaitės tolimo metimo lietuvės sušvelnino skirtumą iki 9 (55:64) taškų, tačiau netrukus kelis kartus suklydo, o tuo pasinaudojusios ispanės vėl susigrąžino 14 taškų persvarą ir ją išlaikiusios iki mačo pabaigos džiaugėsi trečiąja vieta bei bronzos medaliais.

Lietuvos rinktinei taškus pelnė: Iveta Marčauskaitė - 13, Sandra Valužytė - 13, Eglė Šulčiūtė - 11, Lina Brazdeikytė - 9 (5 kld.), Ela Briedytė - 8, Vaida Zagurskytė - 7, Irena Baranauskaitė - 4, (Aušra Bimbaitė, Rima Valentienė).

Ispanijai: Anna Montanana - 21, Marta Fernandez - 19, Amaya Valdemoro - 15 (10 atk. kam., 5 per. kam.), Marina Ferragut - 12, Elisa Aguilar - 10.