Nugalėtojų gretose Jonas Valančiūnas žaidė 33 minutes, pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Kings“ gretose Domantas Sabonis žaidė 34 minutes, pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 4 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Svečiai galingai startavo rungtynėse (9:0, 11:2), o prie solidaus starto dviem dvitaškiais prisidėjo ir J. Valančiūnas.

Pirmo kėlinio pabaigoje svečiai disponavo 20 taškų persvara (31:11), visgi „Kings“ prieš antrą ketvirtį surengė spurtą 12:3 ir sumažino deficitą iki 23:34.

Prieš pat petrauką „Kings“ jau alsavo varžovams į nugaras (58:64), o trečiame kėlinyje ekipas skyrė tik vienas tikslus metimas (76:78). „Pelikanai“ prieš lemiamą kėlinį vėl spėjo atitrūkti dviženkle persvara (98:87).

Ketvirtame kėlinyje „Pelicans“ tik didino pranašumą ir įpusėjus ketvirčiui atitrūko 123:100 bei gana ramaiai pasiekė pergalę.

„Pelicans“ pergalė priartino komandą prie tiesioginio bilieto į atkrintamąsias. Šiuo metu „Pelicans“ Vakaruose užima 6-ą vietą, viena pergale lenkia Finikso „Suns“ klubą ir dviem atsilieka nuo 5-ą vietą užimančios „Mavericks“ ekipos.

„Pelikanams“ iki reguliariojo sezono pabaigos liko dvejos rungtynės prieš „Warriors“ ir „Lakers“.

„Kings“ Vakaruose užima 8-ą vietą ir yra užsitikrinusi vietą įkrintamosiose. Sakramento klubas (45/35) dar susitiks su „Suns“ ir „Blazers“. „Kings“ ekipą aplenkti gali „Warriors“ (45/35) bei „Lakers“ (45/35).

„Kings“: DeAronas Foxas 33, Harrisonas Barnesas 22, Keeganas Murray 19, Domantas Sabonis 18, Davionas Mitchellas 13 taškų.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas ir CJ McCollumas po 31, Trey Murphy 27, Jose Alvarado 14, Jonas Valančiūnas 13, Dysonas Danielsas 10 taškų.