M. Kuzminskas per 10 minučių įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

D. Sabonis per 9 minutes prametė vieną dvitaškį, atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą ir kartą suklydo.

„Unicaja“: Carlosas Suarezas 19 (5/7 trit., 4/4 baud.), Ryanas Toolsonas 17, Txemi Urtasunis 9, Earlas Calloway 5.

„Rio Natura Monbus“: Alberto Corbacho 21 (6/9 trit., 3/3 baud.), Mike‘as Muscala 17, Mario Delašas (4/6 dvit., 4/5 baud.), Oriolas Junyentas 11.

D. Dulkys Lenkijoje buvo arti dvigubo dublio

Deivido Dulkio atstovaujama Vloclaveko „Anwil“ (8/3)komanda Lenkijos čempionate namuose 87:76 (22:17, 20:22, 23:15, 22:22) nugalėjo Radomo „Rosa“ (5/6) klubą.

Lietuvis per 35 minutes pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, bet 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė, praneša tritaskis.lt.

„Anwil“: Keithas Clantonas 16 (7/10 dvit., 2/3 baud.), Dnilo Mijatovičius 16, Michalas Sokolowski 16, Seidas Hajričius ir Dušanas Katničius po 12.

„Rosa“: Jakubas Dloniakas 20 (3/3 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), Kirkas Archibeque 18, Korie Luciuos 17.

R. Butauto auklėtiniai Latvijoje sutriuškino varžovus

Ramūno Butauto treniruojami Rygos VEF (2/0) krepšininkai sužaidė vos antras rungtynes Latvijos pirmenybėse ir šventė triuškinančią pergalę. Šalies čempionai šeštadienį svečiuose 96:69 (10:16, 34:15, 33:20, 19:18) nugalėjo kitą Rygos ekipą „Barons kvartals“ (6/10).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 17 ir 15 taškų surinkę Antywane'as Robinsonas (5/7 dvit., 11 atk. kam., 2 bl.) ir Dee Brownas (8 rez. perd., 4 per. kam., 6 išpr. praž.). 14 taškų pridėjo Kristapas Jeničenokas (4/6 trit., 6 atk. kam.), 13 - Arturas Berzinšas (3/3 trit.).

Pralaimėjusiems Haris Rubenis (3/3 dvit., 2/2 trit.) pelnė 13, Karlis Apsitis - 11, Jekabas Rozitis (2/3 trit.) - 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.