Trimis tritaškiais rungtynes pradėję svečiai pirmavo 9:0, tačiau netrukus Udinės ekipos žaidėjai atsigavo ir persvėrė rezultatą (10:9). Trumpai blykstelėję aikštės šeimininkai netrukus buvo „pastatyti į vietą“.

Antrąjį ketvirtį laimėję net 26:7 „Montepaschi“ krepšininkai įgijo solidžią persvarą ir nulėmė mačo baigtį. Per paskutinį ketvirtį jie dar labiau padidino savo pranašumą ir ėmė triuškinti varžovus.

R.Kaukėnas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

K.Lavrinovičius Sienos ekipai per 15 minučių taip pat surinko 11 taškų (2/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviau už lietuvius žaidė tik 13 taškų surinkęs Romainas Sato. Kitose Italijos krepšinio pirmenybių rungtynėse pirmąją nesėkmę patyrė Kapo d'Orlando „Upea“ ekipa, namie 84:88 (16:14, 23:27, 25:30, 20:17) nusileidusi Bolonijos „Virtus“ krepšininkams.

Nors baigiantis ketvirtajam kėliniui „Virtus“ pirmavo 10 taškų skirtumu, „Upea“ komandai pavyko priartėti prie varžovų (84:87). Vis dėlto, išlyginti rezultatą aikštės šeimininkams pristigo laiko.

Martynas Mažeika pralaimėjusiems per 11 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/4 baudų). Pezaro „Scavolini“ ekipai čempionato pradėti pergalingai taip pat nepavyko. Išvykoje rungtyniavę „Scavolini“ krepšininkai 75:92 (27:21, 17:24, 12:27, 19:20) turėjo pripažinti Skafačio „Legea“ komandos pranašumą.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui svečiai buvo įgiję 11 taškų pranašumą (44:33), tačiau pateko į duobę ir persvarą iššvaistė. Pataikyti Pezaro ekipos žaidėjams nesisekė ir po pertraukos – sėkmingai gynesi „Legea“ žaidėjai susikrovė pergalingą persvarą ir šventė pergalę.

Mindaugas Žukauskas pralaimėjusiems per 12 minučių pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių), išprovokavo 1 pražangą, tačiau pats taisykles pažeidė 3 sykius.