R. Alijevas aikštelėje praleido 21 minutę, pelnė net 21 tašką (5/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykius 3 prasižengė bei suklydo.

Kitas komandoje rungtyniaujantis žaidėjas iš Lietuvos M. Anisimovas per 20 minučių pelnė 16 taškų (8/11 dvitaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir blokavo 3 metimus ir 4 kartus prasižengė.

Šiuo metu „Budivelnik“ Ukrainos čempionate užima pirmą vietą.

D.Nazarovas pelnė 8 taškus, bet „Kalev“ klubas Estijoje pralaimėjo 41 taško skirtumu

Triuškinantį pralaimėjimą Estijos krepšinio čempionate patyrė Deivido Nazarovo atstovaujama Talino „Kalev“ (5-12) komanda, svečiuose 65:106 (22:28, 14:26, 18:33, 11:19) neprilygusi Tartu „Rock“ (13-1) krepšininkams.

D. Nazarovas rungtyniavo beveik 23 minutes ir surinko 8 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, surinko vieną asmeninę pražangą bei sykį suklydo.

„Kalev“ komanda Estijos pirmenybių turnyro lentelėje žengia šešta.

Iš lietuvių Švedijoje geriausiai sekėsi E.Žabui

Puikus Evaldo Žabo pasirodymas Švedijos pirmenybių rungtynėse padėjo jo atstovaujamam Jamtlando „Basket“ (9-13) klubui iškovoti pergalę minimaliu skirtumu. „Basket“ ekipa savo aikštelėje 84:83 (18:25, 21:27, 23:21, 22:20) nugalėjo Stokholmo „HR 08“ (10-11) komandą.

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis per 34 minutes surinko 26 taškus (6/9 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus prasižengė bei suklydo.

Pergalę Švedijos čempionate šventė ir Sodertaljės „Kings“ (13-8) ekipa su Mantu Griškėnu. Ji išvykoje 86:60 (19:15, 28:17, 19:18, 20:10) įveikė nei sykio dar nenugalėjusius Orebro „Eco“ (0-21) krepšininkus.

M. Griškėnas mačą pradėjo starto penkete, rungtyniavo 29 minutes ir pelnė 10 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos). Lietuvis dar atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, surinko 4 asmenines pražangos ir sykį suklydo.

Tuo tarpu Petro Baločkos ir Povilo Šakinio atstovaujama Norčiopingo „Dolphins“ (12-9) komanda patyrė nesėkmę, svečiuose 76:82 (26:24, 22:21, 18:17, 10:20) turėjusi pripažinti Upsalos „Basket“ (12-10) krepšininkų pranašumą.

P. Baločka per 9 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį.

P. Šakinis per 7 minutes surinko 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/4 baudos), sugriebė ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius pažeidė taisykles bei 2 kartus suklydo.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.