Pirmąjį pusfinalio mačą penktadienį išvykoje "Sun", kuri konferencijos finale žais ketvirtą kartą iš eilės, laimėjo 76:61 (23:19, 17:13, 16:16, 20:13)

Sekmadienio rungtynėse nugalėtojoms 16 taškų pelnė, 3 kamuolius atkovojo bei 1 perėmė, rezultatyvų perdavimą atliko bei varžovės metimą blokavo Katie Douglas. Vilniaus TEO klubo puolėja per 32 žaidimo minutės pataikė 1 tritaškį iš 9, 5 dvitaškius iš 10 bei 3 baudų metimus iš 4.

15 taškų į viešnių krepšį įmetė Lindsay Whalen, 12 - Taj McWilliams-Franklin.

"Mystics" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Alana Beard (21 tšk.), Nikki Teasley (16 tšk.) bei DeLisha Milton-Jones (12 taškų).

K.Douglas rungtynės baigėsi nesėkmingai - likus minutei iki susitikimo pabaigos krepšininkė susižeidė dešinę koją ir turėjo palikti aikštę. Amerikietė skundėsi skausmais blauzdoje ir Achilo sausgyslės srityje.

Traumos rimtumas turėtų paaiškėti pirmadienį, kai sportininkei bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas.

Pirmadienį taip pat paaiškėjo, kad K.Douglas nebus suteikta Lietuvos pilietybė.

Vakarų konferencijos pusfinalio antrosiose rungtynėse Los Andželo "Sparks" sekmadienį namuose 78:70 (19:20, 14:11, 26:15, 19:15) nugalėjo Sietlo "Storm" bei išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą. Lemiamas - trečiąsias - rungtynes komandos antradienį žais Los Andžele. Pirmąjį pusfinalio mačą penktadienį Sietle "Storm" laimėjo 84:72 (22:18, 20:18, 15:23, 27:13).