Rungtynių pradžioje aikštelės šeimininkai nesulaikė septynis taškus pelniusio Pauliaus Jankūno, tačiau kitoje aikštelės pusėje komandinių pastangų dėka kvėpavo varžovams į nugarą (18:21).

Evaldo Kairio keturi taškai antro kėlinio pradžioje išvedė aikštelės šeimininkus į priekį (24:21). Tačiau po Gintaro Krapiko paprašytos minutės pertraukėlės įvykiai pakrypo kauniečių naudai. P. Jankūnas pelnė penkis taškus iš eilės ir kauniečiai nutolo (31:39), tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai ir ekipas po pirmos rungtynių dalies skyrė penki taškai.

Lietuvos čempionai trečio kėlinio atkarpą laimėjo 9:4 ir padidino pranašumą iki dešimties taškų (39:49). Per likusią kėlinio dalį žaidimas išsilygino ir svečiai išsaugojo saugią persvarą (52:60).

Žalgiriečiai kontroliavo rungtynių eigą ir ketvirtajame kėlinyje. Kauniečiai laimėjo ketvirtį 28:20 ir iškovojo trečią pergalę čempionate 88:72.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - Kauno „Žalgiris“ - 72:88 (18:21, 17:19, 17:20, 20:28)

„Pieno žvaigždės “: Tauras Jogėla 14 tšk. (9 at. kam.), Alexanderis Oriakhi 14 tšk. (6 at. kam.), Evaldas Kairys 12 tšk., Aidas Viskontas 11 tšk.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 18 tšk., Edgaras Ulanovas 12 tšk., Vytenis Lipkevičius 11 tšk.

Sėkmingai LKL čempionatą pradėję Utenos „Juventus“ (3-1) krepšininkai per keturias ketvirtojo kėlinio minutes iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau galiausiai 71:63 (20:12, 19:19, 14:10, 18:22) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (1-3) ir įsirašė jau trečiąją pergalę iš eilės.

Rungtynių pradžia buvo nervinga abiem komandoms – tiek šeimininkams, tiek svečiams iš Alytaus sunkiai sekėsi pralaužti ledus. Nors uteniškiai turėjo vargo su dzūkų aukštaūgiu Adamu Lapeta, rezultatas sužaidus pusę pirmojo kėlinio buvo lygus – 9:9.

Vis dėlto, būtent „Juventus“ krepšininkai pirmieji šovė į priekį. Pelnę aštuonis taškus be atsako, jie atitolo 17:9 po taiklaus Edgaro Staniono tritaškio. Kitoje aikštės pusėje taikliu tolimu šūviu atsakė ir Artūras Jomantas, tačiau prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą dar vieną tritaškį metimą pataikė E. Stanionis.

„Dzūkijai“ antrajame kėlinyje buvo pavykę priartėti keturių taškų (20:24), tačiau Utenos klubas laimėjo atkarpą 13:3 ir įgijo solidžią 37:23 persvarą. Pelnęs penkis taškus iš eilės, Osvaldas Mačernis nutraukė uteniškių spurtą, o Alytaus ekipa deficitą iki didžiosios pertraukos sugebėjo sumažinti iki aštuonių taškų – 31:39.

Savo žaidimo dzūkai nesugebėjo rasti ir trečiajame kėlinyje. Svečiai per pirmąsias šešias kėlinio minutes pelnė vos du taškus, o „Juventus“ pranašumas išaugo iki 45:33. Taškų badą nutraukė du tritaškius smeigęs Michaelas Dixonas ir dvitaškį pridėjęs bosnis Miralemas Halilovičius, tačiau kėlinį sėkmingiau baigė šeimininkai, pelnę šešis taškus iš eilės ir susigrąžinę dviženklį pranašumą – 53:41.

Vis dėlto, Andrejaus Urlepo auklėtiniai nesiruošė sudėti ginklų. Ketvirtojo kėlinio pradžioje pelniusi net 12 taškų be atsako, „Dzūkija“ sugebėjo atkurti intrigą ir išlygino rezultatą – 53:53. Klaikią keturių minučių „Juventus“ atkarpą nutraukė tritaškį pataikęs E. Stanionis, o iš viso septynis taškus iš eilės pelnę šeimininkai vėl šovė į priekį – 60:53.

Likus 50 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Rokas Ūzas pelnė du taškus su pražangą, kirpdamas „Juventus“ pranašumą iki trijų taškų (65:62), tačiau per likusį laiką pergalės iš rankų nepaleido.

Utenos „Juventus“ - Alytaus „Dzūkija“ 71:63 (20:12, 19:19, 14:10, 18:22)

„Juventus“: Edgaras Stanionis 17 tšk. (3/3 trit.), Simas Buterlevičius 11 tšk. (9 atk. kam., 8 išpr. praž.), Valdas Dabkus 10 tšk. (11 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 10 tšk. (2/4 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam.), Raushaunas Broadusas 10 tšk.

„Dzūkija“: Adam Lapeta 13 tšk. (10 atk. kam., 3 blk.), Rokas Ūzas 10 tšk., Michaelas Dixonas 10 tšk. (5 kl.), Giedrius Gustas 10 tšk.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):