Lietuvis pelnė 5 taškus, atkovojo 1 ir perėmė 5 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 22 minutes R.Šiškauskas prametė 3 dvitaškius, pataikė 1 tritaškį iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

Po šios pergalės "Benetton" komanda artimiausius persekiotojus - Bolonijos "Climamio", Rimanto Kaukėno Kantu "Vertical Vision", Mindaugo Žukausko Sienos "Montepaschi" ir Milano "Armani Jeans" klubus lenkia trimis pergalėmis.

Šeštadienį "Vertical Vision" krepšininkai svečiuose 103:96 (21:28, 22:23, 28:21, 32:24) įveikė Livorno "Villagio Solidago" (IX vieta - 12/15) ekipą, o "Montepaschi" išvykoje 92:67 (21:6, 20:15, 28:19, 23:25) nugalėjo čempionato autsaiderį Kalabrijos Redžo "Eurofiditalia" (7/20) penketuką.

R.Kaukėnas Kantu klubui pelnė 15 taškų, atkovojo 2 ir perėmė 6 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jis per 26 minutes pataikė 1 tritaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

M.Žukausko sąskaitoje 13 taškų, 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvų perdavimai bei 2 blokuoti varžovų metimai. Per 29 minutes jis prametė dvitaškį, pataikė 3 tritaškius iš 7 ir visus 4 baudų metimus.