Rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo spurtu 12:0 ir užtikrintai išsiveržė į priekį. Visą kėlinį kaunietės išlaikė dviženklę persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 14 taškų skirtumu – 26:12.

Antrajame kėlinyje žaidimo sąlygas ir toliau diktavo šeimininkės. Įpusėjus ketvirčiui kaunietės pirmavo 35:23. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę iki ilgosios pertraukos, „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų, o tokią persvarą Kauno ekipa išlaikė ir prieš antrąją rungtynių dalį – 45:27.

Tračiajame ketvirtyje po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės dvitaškio „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas buvo jau 22 taškai – 49:27. Beveik visą ketvirtį Kauno ekipai pavyko išlaikyti daugiau nei 20 taškų pranašumą, tačiau baigiantis kėliniui varžovės deficitą sušvelnino – 57:40.

Paskutinės dešimt minučių intrigos jau nežadėjo, o Rygos ekipa stebuklo nesukūrė. „Hoptrans-Sirenos“ per paskutinį kėlinį surengė tikrą spurtą puolime ir kėlinį laimėjo net 30:9. Aukštesnę pavarą įjungusios šeimininkės rungtynių pabaigoje sutriuškino varžoves ir šventė pirmąją pergalę BWBL pirmenybėse – 87:47.

„Hoptrans-Sirenos“: A. Baronėnaitė 23 taškai (6 atk. kam.), G. Jasiunskaitė 17, R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė 13 (6 rez. perd.);

„RSU/Merks“: A. Buša 14, S. Dreimane 13, A. Fridenberga 11 (12 klaidų).

Šalies čempionės tapo vienvaldėmis Lietuvos moterų krepšinio lygos lyderėmis

Septintą pergalę aštuntosiose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir vienvalde septynių ekipų turnyro lydere tapo čempionės titulą ginanti Utenos „Utenos“ (7/1) komanda. Utenos krepšininkės šeštadienį svečiuose 74:47 (17:14, 19:6, 22:14, 16:13) nugalėjo šeštojoje pozicijoje esančias Klaipėdos „Fortūnos“ (2/6) krepšininkes.

Ieva Šimkutė nugalėtojoms pelnė 15 taškų, Mantė Kvedaravičiūtė - 13, Marina Solopova - 10. Šeimininkių gretose rezultatyviausiai žaidė Simona Dobrovolskytė (12 tšk.), Justina Matuzonytė (10 tšk.) bei Roberta Mizgerytė (9 taškai).

Į antrą vietą po šio susitikimo smuktelėjo Marijampolės „Sūduva“ (6/2), o trečiojoje pozicijoje lieka Vilniaus „Kibirkštis“.

Kitose šeštadienio rungtynėse pirmą pergalę sezone iškovojo autsaiderė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ ekipa, išvykoje 57:54 (16:10, 17:8, 13:15, 11:21) įveikusi penktą vietą užimančias Kauno „Aistes-LSU“ (2/7) ir nutraukusi aštuonių iš eilės pralaimėjimų seriją.

17 taškų nugalėtojoms pelnė Danielle Miller, 12 – Silvija Kuodienė, 10 – Gabija Šegždaitė. Šeimininkių gretose išsiskyrė Jolanta Marmienė (20 tšk.), Karolina Kazočiūnaitė (9 tšk.) ir Laura Želnytė (8 taškai).

LMKL turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas, taškai):