Turnyro lentelės kaimynų mūšyje „Vytautas“ atitrūko trečiajame ketvirtyje. Dar kėlinio pradžioje komandas skyrė tik keturi taškai (43:39), kai „Vytautas“ atliko lemtingą spurtą.

Laimėta atkarpa 14:2 trečiojo kėlinio viduryje prieniškiams leido saugiai atitrūkti 57:41.

Ketvirtąjį kėlinį pradėjusios šešiais taškais, „Pieno žvaigždės“ dar bandė šturmuoti (59:69). 36-ąją minutę skirtumas tirpo iki 72:78. Bet V. Čižausko reidai ir M. Linkevičiaus tritaškis greitai užgesino kilusį „gaisrą“ 85:72. Pasvaliečiai turėjo iškėlti baltą vėliavą.

V. Šeškus po pastarojo pralaimėjimo „Lietkabeliui“ skundėsi dėl brokuoto komandos puolimo, tačiau šįkart rezultatyvumu skųstis negalėjo. Jau po trijų kėlinių Prienuose „Vytautas“ su 69 taškais buvo arti savo vidurkio (75,2 tšk.).

„Vytautas“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 43:29, o antraisiais bandymais pelnė bent 20 taškų, kai pasvaliečiai po puolime atkovotų kamuolių pasižymėjo tik 4-iais.

„Vytautas“ atsirevanšavo Pasvalio komandai už nesėkmę pirmajame rate 70:75.

Į 5-tą poziciją pakilęs „Vytautas“ iškovojo 7-ąją pergalę ir yra patyręs 8 nesėkmes, Pasvalio „Pieno žvaigždės" patyrė 9-ąją nesėkmę ir užima 7-tą vietą.

„Vytautas“: T. Dimša 16, V. Čižauskas 15 (5 rez. perd.), A. Valeika 13, M. Linkevičius 12 (4/6 trit.), T. Delininkaitis 11 taškų.

„Pieno žvaigždės“: D. Low 19 (6 rez. perd.), N. Balašovas 15, E. Dimša ir J. Tamulis po 9 taškus.