Rungtynėse Dnepropetrovske M. Andriukaitis nugalėtojams per 15 minučių pelnė 12 taškų (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 2/3, baudos 4/4), atkovojo 3 kamuolius bei po kartą suklydo ir prasižengė, o 14 minučių žaidusio L. Lekavičiaus sąskaitoje – 8 taškai (dvitaškiai 3/7, baudos 2/4), 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 2 rezultatyvūs perdavimai.

M. Anisimovas per 22 minutes į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 7 taškus (dvitaškiai 2/3, baudos 3/8), po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Trečiosiose B grupės rungtynėse Krivoj Rogo "Krivbasbasket" krepšininkai išvykoje 80:74 įveikė Odesos BK "Odessa" ekipą.

Penkių ekipų A grupės turnyro pirmąsias rungtynes Aivaro Kiaušo Ivano Frankovsko "Goverla" komanda namuose 62:73 (16:21, 13:16, 19:16, 14:20) pralaimėjo Zaporožės "Ferro-ZNTU" klubui.

Lietuvis šeimininkams per 33 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 0/2, baudos 3/4), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Kitame A grupės susitikime Rovno BK 93 "Pulsar" klubas savo aikštelėje 110:59 sutriuškino Simferopolio "Grifoni" penketuką.

A grupėje taip pat žais Lvovo "Politechnika-Galyčina" komanda.

Po dviejų ratų varžybų grupėse į Ukrainos krepšinio superlygos taurės turnyro ketvirtfinalį pateks po dvi geriausias grupių komandas, kur prie jų prisijungs keturi Europos taurių turnyruose žaidžiantys klubai - Mariupolio "Azovmaš", Donecko "BK Doneck", Južno "Chimik" ir Kijevo "Kyiv".