"Sacramento Kings" - "Golden State Warriors" 79:97 (16:17, 24:25, 22:26, 17:29).

Be trijų pagrindinių žaidėjų - Chriso Webberio, Dougo Christie ir Grego Ostertago rungtyniavę "Karaliai" turėjo pripažinti naujojo trenerio vedamų "Warriors" krepšininkų pranašumą.

Universiteto krepšinio legenda - 18 metų su Stanfordo krepšininkais dirbęs treneris Mike'as Montgomery šią vasarą pagaliau sutiko užimti NBA klubo stratego kėdę ir pirmosios neoficialios rungtynės jam susiklostė sėkmingai - "Warriors" po didžiosios pertraukos rungtyniavo kur kas geriau nei varžovai ir iškovojo pergalę.

"Kings" klubui atstovaujantis lietuvis Darius Songaila rungtynes pradėjo starto penkete ir žaidė 22 minutes. Per jas krašto puolėjas surinko 5 taškus (1/2 baudų, 2/5 dvitaškių), atkovojo 9 kamuolius (4 puolime), du kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai šeimininkų ekipoje žaidė Peja Stojakovičius - 18 taškų. Kevinas Martinas ir Bradas Milleris pridėjo po 9. Naujame klube debiutavęs Davidas Bluthenthalis, pernai žaidęs Tel Avivo "Maccabi", per 20 minučių pelnė 2 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Mike'as Dunleavy - 17 taškų. Jasonas Richardsonas (9 atkovoti kamuoliai) ir Speedy Claxtonas (6 rezultatyvūs perdavimai) pridėjo atitinkamai 13 ir 12 taškų.

Po šių rungtynių Sakramento krepšininkai išvyko į Kiniją, kur ketvirtadienį ir sekmadienį sužais draugiškas rungtynes su "Rockets".

"Houston Rockets" - "Miami Heat" 85:75 (24:19, 18:25, 23:19, 20:12).

Ilgai lauktas debiutas įvyko - vidurio puolėjas Shaquille'as O'Nealas apsivilko "Heat" uniformą. Tiesa, tai buvo tik neoficialios rungtynės.

Ne mažesnis debiutas įvyko ir Hiustono komandoje, kur pirmąsias rungtynes žaidė rezultatyviausias praėjusio sezono krepšininkas Tracy McGrady, šią vasarą persikėlęs iš "Orlando Magic".

Debiutas kiek geriau pavyko T.McGrady - nors jis pelnė mažiau taškų, tačiau "Rockets" šventė pirmąją pergalę ikisezoninėse varžybose. T.McGrady, žaidęs tik pirmoje rungtynių pusėje, per 18 minučių surinko 10 taškų. Shaq'as, rungtyniavęs kiek ilgiau - 22 minutes, pelnė 17 taškų bei po krepšiais sugriebė 7 kamuolius.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Tyronnas Lue, pelnęs 14 taškų. Yao Mingas pridėjo 10 taškų bei 5 atkovotus kamuolius.

Majamio ekipai Dwyane'as Wade'as pelnė 12 taškų, 5 kartus atkovojo kamuolį bei tiek pat sykių jį rezultatyviai asistavo komandos draugams. Damonas Jonesas pridėjo 11 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.