D.Šalenga rungtynes pradėjo starto penkete ir nugalėtojams per 29 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, 1 sykį suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

„Akasvayu“ ekipa per Ispanijos čempionate per 27 mačus pasiekė 18 pergalių ir turnyrinėje lentelėje žengia ketvirtoje pocizijoje.

„C.B. Granada“: Jesusas Fernandezas 15 (7 atk. kam.), Oriolas Junyentas 13 (8 atk. kam.), Nicolas Gianella ir Samo Udrihas po 11.

„Akasvayu“: Arrielis McDonaldas 21, Victoras Sada 13, Gregoras Fučka 12, Fernando San Emeterio 11, Dainius Šalenga 9.

Kiek netikėtą nesėkmę Ispanijos čempionate patyrė Madrido „Real“ klubas. Būsimieji Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovai ULEB taurės finale po pratęsimo 85:87 (22:17, 23:18, 13:24, 18:17, 9:11) nusileido Madrido „Estudiantes“ ekipai.

Po šio pralaimėjimo „Real“ ekipa lyderio poziciją turnyrinėje lentelėje užleido Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkams.

„Estudiantes“: Williamas McDonaldas 22 (8 atk. kam.), Hernanas Jasenas 14 (9 atk. kam.), Goranas Nikoličius 13, Marlonas Garnettas 10.

„Real“: Blagota Sekuličius 18, Louisas Bullockas 14, Alexas Mumbru 10.