Praėjusią naktį Dalaso „Mavericks“ (39-29) namie po K. Irvingo metimo su sirena per Nikolą Jokičių 107:105 (30:34, 28:27, 26:18, 23:26) palaužę lygos čempionę Denverio „Nuggets“ (47-20).

Iki mačo pabaigos likus žaisti 27 sekundes „Nuggets“ gynėjas Jamalas Murray tolimu metimu išvedė svečius į priekį – 105:102.

Po minutės pertraukėlės „Mavericks“ surengė žaibišką ataką – išsimetė kamuolį L. Dončičiui, kuris įskraidino tritaškį, sugaišdamas vos sekundę žaidimo laiko. Kitoje aikštės pusėje J. Murray prametė dvitaškį ir paliko šeimininkų atsakui 2,8 sek.

Po dar vieno pasitarimo kamuolį priėmė K. Irvingas, pataikęs neįtikėtiną dvitaškį per Nikolą Jokičių ir Dalaso ekipa triumfavo.

„Tai neįtikėtina. Manau, kad žmonės nesupranta, koks sudėtingas tai buvo metimas“, – stebėjosi L. Dončičius.

Slovėnas pelnė 37 taškus, K. Irvingas pridėjo 24. Gynėjui nesutrukdė ir tai, kad šiuo metu laikosi musulmonų pasninko – Ramadano.

„Aš negalėčiau to daryti. Esu nustebintas ir sužavėtas. Kaip ir sakiau, jis yra kitoks“, – pridėjo L. Dončičius.

Kitas europietis – prancūzas V. Wembanyama sukratė 33 taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 7 metimus, o tokie skaičiai padėjo San Antonijaus „Spurs“ (15-53) iškovoti pergalę prieš Bruklino „Nets“ (26-42) – 122:115.

Po pergalės „Spurs“ treneris Greggas Popovichius atskleidė, kad kitą sezoną ekipa sužais rungtynes Paryžiuje.

„Labai to laukiu, – neslėpė V. Wembanyama. – Tai bus labai svarbus mačas man, nes grįšiu ten, iš kur esu kilęs. Tai bus įsimintina akimirka.“