Pirmakursis Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo 9 taškais (4/6 dvit., 1/2 baud. met.) ir 8 atkovotais kamuoliais. Be to, 18-metis lietuvis dar atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

17 taškų nugalėtojams pelnė Gary Bellas jaunesnysis, 16 – Kevinas Pangosas, 14 – Byronas Wesley.

Svečiams iš Los Andželo 14 taškų surinko Ayodeji Egbeyemi, po 11 – Evanas Payne'as ir Petras Hermanas.

***

Puikias rungtynes sužaidė Laimonas Chatkevičius, tačiau „South Carolina Gamecocks“ (10/6) išvykoje 68:71 (29:39, 39:32) nusileido „Auburn Tigers“ (10/7) komandai.

L. Chatkevičius per 30 žaidimo minučių pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 0/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, 2 sykius suklydo ir 4 prasižengė.

Jo komandos draugas Mindaugas Kačinas žaidė 20 minučių ir pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius bei surinko 3 asmenines pražangas.

***

Pergalę iškovojo „Dartmouth Big Green“ (7/8) ekipa, kurios vienas lyderių – Gabrielius Maldūnas. „Darmouth Big Green“ 62:53 (23:16, 39:37) įveikė „N.J.I.T. Highlanders“ (10/10).

Aukštaūgis iš Lietuvos žaidė naudingai – jis per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/8 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 5 metimus, tačiau net 6 sykius suklydo ir surinko 4 pražangas.

***

Toli gražu ne prasčiausias rungtynes sužaidė Gilvydas Biruta, pelnęs 9 taškus (4/5 dvit., 1/5 baud.). Vis dėlto „Rhode Island Rams“ (11/5) išvykoje 56:60 (27:28, 29:32) neprilygo „Massachusetts Minutemen“ (10/8).

Per 19 minučių G. Biruta taip pat spėjo atkovoti 3, perimti 1 ir prarasti 2 kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą, blokuoti metimą bei 4 kartus prasižengti.

***

Taip pat naudingai žaidė „James Madison Dukes“ (11/8) atstovas Paulius Šatkus, o jo komanda 75:72 (33:30, 42:42) įveikė „Elon Pheonix“ (10/9).

P. Šatkus per 23 minutes surinko 7 taškus (2/2 trit., 1/2 baud.), atkovotą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą ir 2 asmenines pražangas.

Kitų lietuvių pasirodymai:

Aurimas Majauskas – 11 min., 4 taškai (0/2 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), 2 atk. kam., 1 praž.

Rokas Gustys – 11 min., 3 atk. kam., 2 rez. perd., 1 kld., 5 praž.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)