Net ir be savo lyderio Jameso Hardeno žaidusi Hiustono ekipa antradienį namuose daugiau nei 18 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje 97:90 (20:28, 19:18, 33:18, 25:26) palaužė antroje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančius praėjusio sezono vicečempionus San Antonijaus „Spurs“ (33 pergalės ir 12 pralaimėjimų) krepšininkus, nors varžovų persvara pirmajame kėlinyje siekė 15 taškų (21:6).

Tai – jau trečioji iš eilės „Rockets“ pergalė prieš „Spurs“ krepšininkus šiame sezone. Iki antradienio mačo San Antonijaus ekipa per 15 rungtynių iš eilės į varžovų krepšį įmesdavo 100 ir daugiau taškų.

D. Motiejūnas nugalėtojams per 18 min. pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškis, 1/2 tritaškis), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų, nepadarė nė vienos klaidos ir 2 kartus prasižengė.

Lietuviui esant aikštelėje rezultatas „Rockets“ naudai pakrypo +12 taškų. Tai – geriausias rezultatas visoje komandoje.

Beje, trečio kėlinio viduryje po dėjimo traumą patyrė „Spurs“ gynėjas Manu Ginobili.

Rungtynės:

Hiustono „Rockets“ (30/17) – San Antonijaus „Spurs“ (33/12) 97:90 (20:28, 19:18, 33:18, 25:26).

„Rockets“: Dwightas Howardas 23 (5/15 dvitaškiai, 13/25 baudos, 16 atk. kam., 6 klaidos), Terrence Jonesas 21, Jeremy Linas 18, Patrickas Beverley 11, Aaronas Brooksas 8, Chandleris Parsonsas 6, Donatas Motiejūnas (6 atk. kam.) ir Omri Casspi po 5 taškus.

„Spurs“: Borisas Diawas 22 tšk. (2/2 tritaškiai, 11 atk. kam.), Tony Parkeris 17, Timas Duncanas 12 (14 atk. kam., 4 blokai), Marco Belinelli 11 (1/7 tritaškiai), Manu Ginobili 9, Cory Josephas 8 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)