"Tai reiškia labai daug, - po dvikovos prisipažino "Clippers" lyderis Eltonas Brandas. – Kiekvienas žingsnis, kurį žengiame – pirmą kartą startuojame 5-0, pirmą kartą turime dešimčia pergalių daugiau nei pralaimėjimų, pirmą kartą sausį laimime daugiau nei pralaimime. Didžiuojamės kiekvienu pasiekimu".

Tritaškį ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikęs Samas Cassellas išlygino rezultatą, o pratęsimo pabaigoje "Raptors" lyderis Chrisas Boshas prametė tris metimus, įskaitant dvitaškį, galėjusį išlyginti rezultatą, ir "Clippers" šventė pergalę.

Po šios pergalės Los Andželo klubas Vakarų konferencijoje užima penktą vietą. Tuo tarpu "Raptors", sezoną pradėję 1-15, po to laimėjo 16 rungtynių iš 32 ir Rytuose žengia dvyliktoje vietoje.

"Clippers": Eltonas Brandas 30 taškų (10/18 dvit., 10/12 baudų; 8 atk. kam.), Samas Cassellas 27 (13 rez. perd.), Cuttino Mobley 20, Chrisas Kamanas 16 (15 atk. kam.), Jamesas Singletonas 12 (11 atk. kam.).

"Raptors": Chrisas Boshas 29 (10/21 dvit., 9/12 baudų; 16 atk. kam., 6 rez. perd.), Morrisas Petersonas 25, Mike’as Jamesas 20 (7 rez. perd.), Charlie Villaneuva 14.