Šį sezoną Bulgarijos krepšininkas pradėjo pirmaudamas buvusiame ULEB taurės turnyre pagal rezultatyvumą – per 60 rungtynių T. Stoikovas pelnė 987 taškus.

Antradienį žaisdamas naują pavadinimą turinčiame Europos taurės turnyre T. Stoikovas tritaškiu pasiekė 1000 pelnytų taškų ribą. Vis dėlto pergalės „Lukoil Akademik“ mače su Kazanės „Uniks“ neiškovojo – buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marko Popovičius tritaškiu paskutinėmis sekundėmis palaidojo Sofijos komandos viltis laimėti. „Uniks“ triumfavo 80:79.

T. Stoikovas per 31 minutę pelnė 17 taškų ir dabar savo sąskaitoje iš viso turi 1004 taškus. Jis taip pat pirmauja turnyre pagal rezultatyvius perdavimus (169), pataikytus baudų metimus (222), mestas baudas (301), pataikytus tritaškius (158), mestus tritaškius (458) ir išprovokuotas pražangas (273).

Tuo metu Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkai pasiekė varžybų antirekordą. Praėjusį sezoną su stipriausiomis Europos komandomis Vokietijos klubas kovėsi Eurolygoje. Šiemet žaidžianti Europos taurės turnyre Bambergo komanda jau per pirmą mačą pasiekė antirekordą.

„Brose Baskets“ ekipą antradienį 39:69 sutrypė išvykoje žaidusi lenkų Zgorzelečo „Turow“ komanda. Vokietijos komanda per antrąjį kėlinį pelnė vos 5, o per trečiąjį – 7 taškus.

Per rungtynes pelnyti 39 taškai – naujas Europos taurės turnyro antirekordas. Iki šiol mažiausiai taškų buvo surinkusi prancūzų Strasbūro IG komanda, 42 taškus pelniusi lygiai prieš metus.

Be to, „Turow“ vos 39 taškus praleido žaisdama išvykoje. Iki šiol šis rekordas priklausė graikų Kozanio „Makedonikos“ komandai, kuri 2004 metų gruodį į savo krepšį išvykoje praleido 48 taškus.

Antradienį Bamberge šeimininkai atrodė beviltiškai – iš 10 bandymų jie nepataikė nė vieno tritaškio, kovą po krepšiu pralaimėjo 20-32, o septyniskart jų metimai buvo blokuoti.