Serijoje iki dviejų pergalių Tuomo Iisalo auklėtiniai laimėjo 2:0.

Ši pergalė Paryžiaus komandai ne tik įteikia turnyro trofėjų, bet ir galimybę kitą sezoną rungtyniauti Eurolygoje.

Praėjusį sezoną Europos taurės čempionais tapusi Las Palmo „Gran Canaria“ atsisakė vietos stipriausiame Europos klubiniame turnyre.

Šių metų čempionų situacija kiek kitokia ir šie yra pasiryžę atverti Eurolygos duris.

Šį sezoną Paryžiaus klubas patyrė vos vieną nesėkmę Eurolygoje – grupės etape nusileido Stambulo „Bešiktaš“.

„Paris Basketball“ ekipa ketvirtajame kėlinyje turėjo taško deficitą (66:67), bet tuomet pataikė tris tolimus metimus (75:67).

Kertiniu momentu rungtynėse tapo Nadiro Hifi tritaškis likus 1:30 minutės iki rungtynių pabaigos (83:76).

Nugalėtojus į pergalę vedė T.J. Shortsas pelnęs 22 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, jog šis 175 cm ūgio krepšininkas pernai su Bonos „Telekom Baskets“ triumfavo FIBA Čempionų lygoje.

Gynėjas taip pat buvo išrinktas naudingiausiu finalo krepšininku.

Svarbius taškus rungtynių pabaigoje rinkęs Nadiras Hifi surinko 14, Mikaelis Jantunenas pridėjo 13 taškų.

Breso Burgo JL komandoje nesužibėjo potencialus pirmasis ateinančios NBA naujokų biržos šaukimas Zaccharie Risacheras pelnęs vos 2 taškus ir užfiksavęs -5 naudingumo balų pasirodymą.

Rezultatyviausiai pralaimėtojų gretose rungtyniavo Isiaha Mike'as pelnęs 16 taškų, Jeremy Morganas surinko 14.