„Partizan“ namie turėjo 13 taškų pranašumą po trijų kėlinių, bet sugriuvo per paskutines dešimt minučių ir 69:75 (22:17, 18:15, 19:14, 10:28) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (20-12).

Lietuvis Ignas Brazdeikis nepakilo nuo suolo.

Ketvirtą kėlinį „Olympiakos“ pradėjo keturias minutes nepraleisdami taškų, o patys surinkdami 12 ir išsiverždami į priekį 59:58.

Galiausiai viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis – Moustapha Fallas, likus žaisti 31 sekundę įkrovė iš viršaus, o ne tris kartus metimus kartoję šeimininkai taip ir liko nieko nepešę savo atakos metu. „Olympiakos“ pergalę įtvirtino Nigelo Williamso-Gosso baudų metimai.

Po šios nesėkmės „Partizan“ užleido dešimtą poziciją. Serbai sezoną pabaigs išvykos maču pas autsaiderę Berlyno ALBA ir namie priimdama „Valencia“.

„Partizan“: K. Punteris 19, F. Kaminsky 14, B. Caboclo 13, P. Dozier Jr. 12.

„Olympiakos“: N. Williamsas-Gossas 13, K. Papanikolaou 13, Th. Walkupas 11, I. Canaanas 10.

Savo ruožtu Vitorijos „Baskonia“ (16-16) su Tadu Sedekerskiu toliau klimpsta kovoje dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose varžybose. Lietuvio ekipa namie neprilygo Stambulo „Anadolu Efes“ (15-17) ir patyrė jau trečią nesėkmę iš eilės.

Lietuvio ekipa po tragiško trečio kėlinio varžovams nusileido 76:97 (22:32, 23:17, 8:28, 23:20).

„Anadolu Efes“ šventė trečią pergalę iš eilės ir įgijo tarpusavio pranašumą prieš varžovus, kartu pakildami į dešimtą vietą ir dabar artimiausius varžovus lenkdami viena pergale, likus sužaisti du turus.

Dar neseniai baskai atrodė praktiškai užtikrinti dėl vietos įkrintamosiose, tačiau dabar rizikuoja apskritai nepatekti į jas. „Baskonia“ iki reguliaraus sezono pabaigos liko sužaisti du mačus išvykoje – su Madrido „Real“ ir Bolonijos „Virtus“. Jeigu nenori priklausyti nuo kitų komandų, Vitorijos krepšininkai turi iškovoti bent vieną pergalę.

T. Sedekerskis per 24 minutes pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

„Baskonia“: M. Howardas 15 (2/8 trit.), C. Milleris-McIntyre’as 13, N. Rogvakopolous 12.

„Anadolu Efes“: Sh. Larkinas 28 (5/9 trit.), W. Clyburnas 20, E. Osmani 15.