Svečiai vilniečius pirmajame kėlinyje pasiuntė į nokdauną, kai įgijo dviženklį pranašumą (24:13). Tačiau „Sakalai“ jau antrajame kėlinyje atkuto ir sėkmingai sužaidę 10 minučių atkarpą ilsėtis išėjo pirmaudami – 42:37.

Po pertraukos sostinės krepšininkai tęsė sėkmingą pasirodymą bei iškovojo įtikinamą šeštąją pergalę.

„Sakalai“: Arvydas Šikšnius 20 taškų, Arnas Labuckas 18, Grigorijus Šuchovcovas 12 (8 atk. kam.), Laurynas Samėnas 10, Rokas Ūzas 9 (8 atk. kam.).

VEF: Jevgenijus Kolesnikovas 18, Edgaras Jeromanovas 17, Maris Gulbis 16, Andrejus Selakovas 8 (8 atk. kam.).

„Sakalų" direktorius Erikas Kučiauskas džiaugėsi įspūdinga pergale.

„Mūsų krepšininkai "įsivažiavo" sunkiai, pradėjo vangiai ir atsiliko 10 taškų skirtumu (5:15). Pora sėkmingų trenerio Nerijaus Zabarausko keitimų padėjo vaikinams, tarsi, pabusti. Puolimas tapo agresyvesnis, kamuolys greitai ir gerai judėjo po aikštę, pasisekė apsiginti. Įėjus į aikštę mūsų vidurio puolėjui Grigorijui Šuchovcovui mes galutinai perėmėmė iniciatyvą, laimėjome atkarpą 9:0 ir pranokome priešininkus kovoje dėl atšokusio kamuolio. Kai centras pradeda gerai žaisti varžovas susipaudžia baudos aikštelėje, o tada atrišamos rankos mūsų snaiperiams. O jie tikrai gerai pataikė po ilgosios pertraukos (12/28 tritaškių, - DELFI)", - pabrėžė E. Kučiauskas.

Po to, kai „Sakalai” trečiame kėlinyje pataikė 4 tritaškius iš eilės ir patys išsiveržė į priekį 10 taškų skirtumu (69:59), mačo baigtis praktiškai buvo nulemta.

„Mūsų jauna komanda, ji nuolat tobulėja ir drąsiau jaučiasi kiekvienose rungtynėse. Mes to ir siekiame – ugdyti Lietuvos jaunimą šalies krepšinio ateičiai. Nenoriu nei vieno mūsų krepšininko atskirai išskirti. Gerai žaidė visa komanda, o mūsų priekinė linija buvo galingesnė”,- paaiškino vienas vilniečių klubo vadovų.

Įsimintiniausias mačo epizodas buvo "Sakalų" paskutinė greita ataka antro kėlinio pabaigoje per 4 likusias paskutines sekundes, kai buvo atlikti trys perdavimai vienu lietimu ir Arnas Labuckas įmetė du taškus iš po krepšio - vadinamąjį “alley-up”.

„Mes ir norime, kad “Sakalai” visada žaistų tokį gražų, dinamišką ir žiūrovui patrauklų krepšinį. Mažiukais žingsniukais judame prie tokio krepšinio, kurį nori matyti klubo rėmėjai, vadovai, treneriai ir aistruoliai. Siekiame, kad žmonės eitų ir į „Sakalų" rungtynes”, - komentavo E. Kučiauskas.

Dviejų pagrindinių krepšininkų netekusi „Kauno/Triobet“ komanda B grupėje iškovojo sunkią pergalę. Kauniečiai savo aikštelėje tik po atkaklios kovos 78:69 (22:20, 17:14, 18:21, 21:14) palaužė Gulbenės „ASK/Buki“ ekipą bei išsaugojo lyderių poziciją.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes ir 19 sekundžių latviai dar buvo priekyje (69:66), tačiau sudėti ginklų šeimininkai neketino.

Per paskutines 3 ketvirtojo kėlinio minutes Kauno komanda, vedama Juozo Ramanausko, Siimo-Sanderio Vene ir Vytenio Lipkevičiaus, pelnė 12 taškų be atsako ir iškovojo septintąją pergalę.

„Kaunas/Triobet“: Vytenis Lipkevičius 20, Povilas Butkevičius 17 (16 atk. kam.), Siimas-Sanderis Vene 14 (8 atk. kam.), Juozas Ramanauskas 11, Tomas Rakauskas 8 (7 rez. perd.).

„ASK/Buki“: Andrejus Jansonas 17 (8 atk. kam.), Artūras Bruninas 13, Uldis Rudzitis 12, Agris Kazakas 11.

Kiti rezultatai:

A grupė

Jelgavos „Zemgale“ - Talino „Tallinna Kalev“ 94:82 (18:20, 26:21, 21:18, 29:23)

„Zemgale“: Ilmaras Bergmanis 28, Martinas Berkis 21, Kasparas Raiskumas 12.

„Tallinna Kalev“: Erki Kivinukkas 19, Andre Parnas 14, Ivo Uibukantas, Johny Gray ir Paulas Butoracas (7 atk. kam.) po 10.

B grupė

Marijampolės „Sūduva“ - Klaipėdos „Neptūnas“ 84:86 (21:22, 27:14, 24:20, 12:30)

„Sūduva“: Marius Runkauskas 23, Šarūnas Kulevičius 16, Mindaugas Kalvelis 13, Paulius Joneliūnas 12 (6 atk. kam.).

„Neptūnas“: Valdas Vasylius 22 (10 atk. kam.), Evaldas Dainys 17, Deividas Gailius 15 (9 atk. kam.), Arvydas Eitutavičius 12.

Kauno „Aisčiai-Atletas“ - Liepojos „Liepajas Lauvas“ 77:59 (26:14, 13:9, 14:24, 24:12)

„Aisčiai-Atletas“: Tomas Rinkevičius 21 (6 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 18 (6 atk. kam.), Egidijus Dimša 11 (13 atk. kam.).

„Liepajas Lauvas“: Curtisas Nashas 10, Ugis Vilumas, Vairis Pusaudzis ir Aleksandras Pavlovas po 9.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai)