Šeštadienį Utenos ekipa svečiuose turi įveikti Tartu „TU/Rock“ komandą bei tikėtis Rygos „Barons kvartals“ klubo nesėkmės mače Prienuose.

Svečiai iš Utenos gerokai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir, per pusseptintos minutės į savo krepšį nepraleidę nei taško, patys pelnė dešimt iš eilės bei po Keyrono Sheardo tritaškio Sandis Buškevicas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės – 10:0. Nors antroje ketvirčio pusėje „Juventus“ puolimas taip pat neveikė taip tiksliai, aikštės šeimininkai „iš žaidimo“ per dešimt minučių pataikė vos sykį ir po pirmo kėlinio atsiliko 6:18.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antrame kėlinyje. Abi komandos sunkiai rinko taškus, nes dėl labai kietų Valgos arenos lankų didžioji dalis metimų skriejo pro šalį. Likus žaisti keturias minutes svečių pranašumas šoktelėjo iki 15 taškų (29:14), tačiau ketvirčio pabaigą šiek tiek sėkmingiau sužaidę Estijos klubo krepšininkai nežymiai sumažino atsilikimą – 19:32.

Antroje mačo pusėje aikštelėje ir toliau dominavo „Juventus“ klubas. Po gimtadienį rungtynių dieną šventusio Sauliaus Kulviečio bei Edgaro Stanionio tritaškių įpusėjus kėliniui skirtumas šoktelėjo iki 17-os taškų (44:27), o per likusį laiką situacija aikštelėje beveik nepakito – 47:32.

Ketvirto kėlinio pradžia jau privertė sunerimti Virginijų Sirvydį: dviejų minučių atkarpą 9:1 laimėję aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki septynių taškų – 41:48. Visgi netrukus keturis taškus iš eilės pelnęs S. Kulvietis vėl sugrąžino „Juventus“ komandai dviženklį pranašumą (52:41) ir svečių pergalei pavojus daugiau nebuvo iškilęs. Utenos komanda sėkmingai baigė rungtynes ir iškovojo pergalę rezultatu 58:45.

Nugalėtojams 21 tašką surinko S. Kulvietis (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 3/5, 8 atk. kam.), 10 – Keyronas Sheardas (5 atk. kam., 4 rez. perd.), 7 – A. J. Matthewsas (7 atk. kam., 3 blk.), po 6 – E. Stanionis (tritaškiai 1/5) ir Karolis Petrukonis (7 atk. kam.), 5 – Aidas Viskontas, 2 – Nikita Barinovas (tritaškiai 0/5), 1 – Jeremy Hazellis (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 0/7, 8 atk. kam.).

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Kristjanas Evartas (15 tšk.) bei Fregas Myrickas ir Viljaras Veski (po 8 tšk.).