Lietuviai po pirmo kėlinio pirmavo 17:11, tačiau tada įkrito į gilią duobę, pralaimėjo atkarpą net 2:20 ir atsiliko 19:31. Laimei, Tomo Masiulio auklėtiniai nesutriko ir dar iki pertraukos sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų (23:33), o vėliau ne tik pasivijo varžovus, bet ir juos pralenkė bei šventė antrą pergalę iš eilės.

D. Saboniui iki trečio iš eilės dvigubo dublio pritrūko vienos taiklios baudos. Jo sąskaitoje – 9 taškai ir 14 atkovotų kamuolių.

Lietuva: Žydrūnas Jurgutis 15 (1/1 dvitaškis, 3/5 tritaškiai, 4/4 baudos), Edvinas Šeškus 11, Paulius Valinskas 10 (2/9 tritaškiai), Domantas Sabonis 9 (4/10 dvitaškiai, 1/4 bauda, 14 atk. kam.), Martynas Sajus 5, Lukas Grabauskas ir Erikas Kubilius po 4 taškus.

Vokietija: Maximilianas Ugrai 11, Christianas Sengfelderis ir Ismetas Akpinaras po 9 taškus.

Primename, kad pirmame mače mūsiškiai 50:66 nusileido turkams, o antrame 85:60 sutriuškino slovėnus.

Šeštadienį jaunieji Lietuvos krepšininkai susitiks su britais.