Jau negalėjusi savo padėties pakeisti "Alita" visas rungtynes atkakliai kovojo su belgais, kuriems pergalė buvo tiesiog būtina. Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo tik dviem taškais 63:61, o likus žaisti apie minutę, jų persvara siekė tik tris taškus - 76:73.

Tačiau tuomet penktoji pražanga buvo skirta Martynui Andriukaičiui, o už protestus "Alita" gavo techninę pražangą, ir po trijų baudų metimų rungtynių baigtis buvo nulemta.

Alytaus ekipoje rezultatyviausiai žaidė M. Andriukaitis, kuris pelnė 13 taškų (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 3/6, baudos 1/3) ir atkovojo 6 kamuolius.

Vidas Ginevičius surinko 11, Rytis Adomavičius ir Darius Šilinskis - po 10, o Žygimantas Jonušas - 9 taškus.

Belgams po 16 taškų pelnė Matthias Desaeveras (Matijas Desaveras) ir Christophe Beghinas (Kristofas Beginas).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.