Užburianti Maljorka, kurioje gimsta mūzos

 (1)
Ar gerai pameni akvarelės spalvų paletę? Jei taip, nebus sunku įsivaizduoti Maljorkos grožio paveikslą.
Akimirkos Maljorkoje
© Asmeninio albumo nuotr.
Lietuvės Vitalijos akimis, tai sala, apgaubta skaidraus vandenyno, sūraus vandens, pašiaušiančio tavo garbanas... tai karštas smėlis, kaitinantis tavo pėdas... saulė, kuri draugauja su tavimi ištisą dieną iki vėlyvo vakaro... palydi tave, o neretai ir išsekina...
Aš kvėpavau tyru oru, grožėjausi nuostabios spalvų paletės gėlėmis, nuostabiomis langinėmis, kurios paliko dideli įspūdi. Jos buvo spalvotos... norėjosi fotografuoti kiekvienas!

"Calvia" sos animal - vieta, kuri paliko didelė įspūdį. Atvykome aplankyti gamtoje prižiūrimus ir auginamus gyvūnus, juos vedėmės į kalnus bei vaišinome skanėstais.

Palmos miestas, siauros gatvelės, pilnos nuostabiųu galerijų bei parduotuvių.

Playa de Illete - paplūdimių vieta palikusi pačius geriausius atsiminimus.

Paguera - pirma mintis "sveika atvykusi į Palangos alėją", daug turistų, daug prekių, daug rūbų ir t.t.

Ir, žinoma, vieta, kurią pasilikau "desertui": Valldemossa.
Apie šią vietą kalbėjau daugiausia ir mano mintyse ji paliko didžiausią įspūdį. Pats pavadinimas man skamba lyg Mimozų žiedai... tai kažkas paslaptingo... saldaus ir kerinčio. Su trupučiu juodojo pipiro prieskonių.

Šypsausi... sakiau, sugrįšiu čia būtinai. Tai nuostabi vieta mintims su savim pačiu, apstu mažų gatvelių, kiekvienoje jų akys raibsta nuo gėlių spalvų ir vazonėlių dydžių. Žmonės ramūs, niekur neskubantys...

Namai... architektūra... man čia norėtųsi vilkėti ilgas sukneles, puošnią nuo saulės kaitros kepurę, susisukti plaukus... ir vedantis už parankės dukrą ar sūnų... tada jausčiausi savoje vietoje...

Kaip sakoma, kiekvienam savas laikas, kiekvienam savas kelias... Aš ji radau čia, šioje vietoje. Valldemossa.... mūza, gimusi manyje. Mano slapta svajonė.

Svajonėmis aš tikiu, o Jūs?

p.s Maža intriga... jau planuoju lagaminą grįžti ten ilgesniam laikui... mintimis ir širdimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Vandenyno bangas suvaldžiusios merginos: sunku įvertinti tai, ką patyrėme (17)

Vos spėjau užmigti, o jau jaučiu, kaip kažkas už rankos iš devinto sapno traukia: „Kelkis, jau vachta.“ Vachta? Ak taip, juk aš čia. Čia? Čia - kažkur Ramiajame vandenyne, Ambersaile. Užsimerkiu dar trumpam: sapnavau krantą.

Tyrimo rezultatai: lietuviai - daug keliaujanti tauta (4)

„Spinter“ atlikta apklausa rodo, jog net dviejų trečdalių keliautojų pagrindinis tikslas vykstant į užsienį yra aplankyti nematytas vietas, o pusei keliaujančiųjų tai dar ir proga pabėgti nuo rutinos.

Po garsiojo „Real Is Beautiful“ skandalo Lietuvos vardą garsins neįprastu būdu (13)

Lietuva neturi savo gausios, viešos ir visiems atviros nuotraukų bazės. Bet Lietuva turi gražių vaizdų ir daug fotoaparatų. Akcijos „Padovanok nuotrauką Lietuvai“ sumanytojai sukūrė nemokamų šalies nuotraukų svetainę, kuri būtų atvira visiems. Ją pavadino „Real Is Beautiful Stock“.

Havanoje duris atvėrė pirmasis prabangus viešbutis

Kubos sostinėje Havanoje pirmadienį duris atvėrė itin prabangus penkių žvaigždučių viešbutis, kur naktis gali kainuoti iki beveik pustrečio tūkstančio JAV dolerių.

Kelionės į pajūrį traukiniu – jau nuo šio savaitgalio (80)

Jau šį penktadienį, gegužės 26 d., startuoja pirmasis „Pajūrio ekspresas“ – vasaros sezono naujovė, kuria „Lietuvos geležinkeliai“ siūlo keleiviams pajūrio kurortus pasiekti šiuolaikišku ir patogiu traukiniu, rašoma pranešime spaudai.