Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?

Kai kurie Indijos Mumbajaus taksi automobiliai nuotaiką pakelia kone kiekvienam turistui. Jų viduje atsiveria tikras animacijos ar kitas, menininkų fantazijos pasaulis. Taip išpuošta transporto priemone džiaugiasi ir patys vairuotojai.
© Vida Press

Indijoje taksi vairuotojai visuomet dailindavo ir puošdavo savo darbo automobilio vidų kaip įmanydami: plakatais, lipdukais ar kitais suvenyrais, neretai ir religine atributika. Tačiau išgirdę vieno projekto pasiūlymą, mielai jį priimė ir jau kurį laiką neatsidžiaugia rezultatais.

Dalis jaunų menininkų sugalvojo ir sukūrė išskirtinius piešinius, kuriuos pavaizdavo jų automobiliuose. Jų sėdynėms taip pat buvo pagamintos specialios medžiagos. Toks menininkų darbas džiugina tiek turistus, tiek vairuotojus. Būtina paminėti, kad išvydę išskirtinį taksi automobilio vidų, turistai ne tik pralinksmėja, bet ir būna itin dosnūs vairuotojui.

Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?
© Vida Press

Kone kiekvieną kelionę taksi turistai skuba įamžinti ir pasidalinti socialinėje erdvėje su draugais. Taksi automobilių vidus išsiskiria vis kitokiu dizainu: pavyzdžiui, vienuose lubos ir sienos išpaišytos vaisių piešiniais, kituose gali atrasti pačius netikėčiausius spalvų sprendimus.

Turistų įamžintos akimirkos Mumbajaus taksi automobiliuose:


Jaunųjų menininkų darbai priverčia nusišypsoti kone kiekvieną turistą:

Menininkai pasitelkė įvairias priemones, kad įgyvendintų savo idėjas. Taksi sėdynės yra įvairiaspalvės medžiagos, kuriose matyti maisto patiekalai, pavyzdžiui, ledai ir kita:

Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?
© Vida Press

Pasak gidų, menininkams buvo duota visiška laisvė jų improvizacijai:

Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?
© Vida Press

Nesvarbu, į kurį taksi automobilį pateksite, vis tiek liksite maloniai nustebinti:

Linksmam pirmadieniui: kodėl verta pasivažinėti Mumbajaus taksi?
© Vida Press


Kiti pasitelkė animacinius herojus ir juos pavaizdavo savo piešiniuose:


Pasak taksi vairuotojų, važinėti tokiais automobiliais yra daug maloniau, nes keleiviai būna geresnės nuotaikos ir netgi dosnesni.

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Havanoje duris atvėrė pirmasis prabangus viešbutis

Kubos sostinėje Havanoje pirmadienį duris atvėrė itin prabangus penkių žvaigždučių viešbutis, kur naktis gali kainuoti iki beveik pustrečio tūkstančio JAV dolerių.

Kelionės į pajūrį traukiniu – jau nuo šio savaitgalio (78)

Jau šį penktadienį, gegužės 26 d., startuoja pirmasis „Pajūrio ekspresas“ – vasaros sezono naujovė, kuria „Lietuvos geležinkeliai“ siūlo keleiviams pajūrio kurortus pasiekti šiuolaikišku ir patogiu traukiniu, rašoma pranešime spaudai.

Savaitgalį poilsiautojus vilios į kaimus: 70 vietų – išskirtiniai pasiūlymai (1)

Pavasarinė akcija „Atviros dienos kaime“ miestiečiams yra ženklas, kad sezonas kaime prasidėjo. Kiekvienas svečių laukiantis šeimininkas akcijos dienoms paruošė įvairių pažintinių programų, ekskursijų, degustacijų, paskaitų ir kitokių pasiūlymų. Gegužės 27-28 d. duris lankytojams atvers daugiau nei 70 sodybų ir ūkių visoje Lietuvoje.

Pradedamas žiemos sezono kelionių pardavimas - naujos kryptys laukia!

„Ko norėsime Naujųjų metų rytą? Pasitikti jį pirmieji Japonijoje, pasimėgauti štrudeliu Vienoje, pasivaikščioti Romeo ir Džiuljetos keliais Veronoje ar panirti į Arabijos jūros bangas Idijoje?“, - tai klausimas kurį jau drąsiai galite užduoti sau ar savo antrajai pusei, nes gegužės 23-ąją kelionių organizatorius „Novaturas“ pradėjo pardavinėti išankstinius žiemos sezono kelionių kelialapius, rašoma pranešime spaudai.

Nuo Everesto atskilo didžiausias alpinistų iššūkis – „Hilario laiptai“

Nuo aukščiausios pasaulio viršukalnės atskilo „Hilario laiptu“ vadinama uolos dalis, kuri buvo paskutinis didesnis iššūkis alpinistams prieš užkopiant į viršūnę. Manoma, kad dabar Everestas alpinistams tapo dar pavojingesnis.