Lietuvio avantiūra: per 5 dienas apkeliavo 5 šalis trijuose žemynuose

 (22)
Nenuilstantis keliautojas Jokūbas Laukaitis šį kartą ryžosi tikrai avantiūrai – per 5 dienas aplankyti 5 šalis trijuose skirtinguose žemynuose. Bankokas, Egiptas, Kipras, Dubajus, Idonezija. Kaip jam tai pavyko?
© Asmeninio albumo nuotr.

„Netikėtai atsirado su šeima susijusių reikalų Kipre, todėl turėjau iš Bankoko skristi ten dviem dienom. Tačiau labai nemėgstu skraidyti šiaip sau, todėl nusprendžiau iš šitos situacijos pasidaryti įdomią kelionę ir taip pat pakeliui aplankyti Egiptą bei Dubajų“, – juokiasi Jokūbas paklaustas, kodėl sugalvojo tokią pašėlusią kelionę.

Labiausiai jam patiko įspūdingos Gizos piramidės, Kipro pakrantės ir visiškai apleisti maži miesteliai bei visas Dubajaus miestas.

„Taip pat buvo linksma gauti prabangų nemokamą kambarį 5 žvaigždučių viešbuty Egipte. Taip atsitiko dėl to, kad kitai dienai buvo atidėtas vienas skrydis“, – prisimena vaikinas.

Įspūdžius iš Jokūbo kelionės po 5 šalis galite pamatyti jo sukurtame vaizdo įraše:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Nauja mobilioji programėlė padės saugiau keliaujanti užsienyje (4)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 29 dieną surengtoje spaudos konferencijoje pristatė Užsienio reikalų ministerijos (URM) mobiliąją programėlę keliaujantiems „Keliauk saugiai“.

Vandenyno bangas suvaldžiusios merginos: sunku įvertinti tai, ką patyrėme (15)

Vos spėjau užmigti, o jau jaučiu, kaip kažkas už rankos iš devinto sapno traukia: „Kelkis, jau vachta.“ Vachta? Ak taip, juk aš čia. Čia? Čia - kažkur Ramiajame vandenyne, Ambersaile. Užsimerkiu dar trumpam: sapnavau krantą.

Tyrimo rezultatai: lietuviai - daug keliaujanti tauta (4)

„Spinter“ atlikta apklausa rodo, jog net dviejų trečdalių keliautojų pagrindinis tikslas vykstant į užsienį yra aplankyti nematytas vietas, o pusei keliaujančiųjų tai dar ir proga pabėgti nuo rutinos.

Po garsiojo „Real Is Beautiful“ skandalo Lietuvos vardą garsins neįprastu būdu (13)

Lietuva neturi savo gausios, viešos ir visiems atviros nuotraukų bazės. Bet Lietuva turi gražių vaizdų ir daug fotoaparatų. Akcijos „Padovanok nuotrauką Lietuvai“ sumanytojai sukūrė nemokamų šalies nuotraukų svetainę, kuri būtų atvira visiems. Ją pavadino „Real Is Beautiful Stock“.

Havanoje duris atvėrė pirmasis prabangus viešbutis

Kubos sostinėje Havanoje pirmadienį duris atvėrė itin prabangus penkių žvaigždučių viešbutis, kur naktis gali kainuoti iki beveik pustrečio tūkstančio JAV dolerių.