Keliautojas apie pramogą Tailande: man tai – dramblių išnaudojimas

 (2)
Tropinis botanikos sodas Nong Nooch yra viena iš labiausiai lankomų vietų Tailande. Jame gausu pramogų, kurios, pasak lietuvio, sukelia ne pačius maloniausius jausmus.
Dramblių pasirodymas Tailande
© M. Strazdo nuotr.

Lankytojams šis tropinis sodas buvo atvertas 1980 metais. Per kelis dešimtmečius jo teritorija plėtėsi ir šiuo metu turistai gali pasivaikščioti po 2 kv. km dydžio sodo zonas. Jame siūlomos įvairios pramogos.

Pasak keliautojo Martyno, vaizdai garsiajame sode išties užburia: augalijos rūšys ir tai, kaip, pasitelkiant žmogaus rankas, suformuojami jų kilimai.

Sode galima užsisakyti ekskursijas, atšvęsti vestuves ar kitas svarbias sukaktis, išbandyti tailandietišką masažą. Tačiau pati populiariausia pramoga – jodinėjimas ant dramblių, taip pat įsiamžinimas nuotraukose, sėdint ant jų straublių. Tiesa, kelis kartus per dieną organizuojami ir jų pasirodymai.

Jų metu turistai gali pamatyti, kaip drambliai spardo kamuolį, neva demonstruodami futbolo žaidimą, taip pat tapo piešinius, šoka ir kita. Už tokį malonumą tereikia sumokėti vos kelis eurus. Tačiau keliautojui Martynui tokia pramoga sukėlė pasigailėjimą.

„Aš kategoriškai atsisakiau fotografuotis ant jų straublių, nors tai tekainavo vos 2,5 eur. Man nepatiko tai, kai darbuotojai tuos vargšus dramblius tampo už tų straublių specialiais kabliais. O stebint tą pasirodymą tebuvo viena mintis, kaip jų gaila. Man toks gyvūnų išnaudojimas nėra priimtinas“, – Perpasauli.lt pasakojo Martynas.

Keliautojo įamžintos akimirkos – nuotraukų galerijoje:

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Makalius pataria: kaip susiorientuoti atnaujintame Kauno oro uoste? (6)

Prasidėjus Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai galime lengviau atsikvėpti – baimė, kad susidursime su nepatogumais, buvo nepagrįsta. Laikinai pagrindiniais šalies oro vartais tapęs Kauno oro uostas keleivius pasitiko ypač svetingai, o susiorientuoti jame – išties paprasta, rašoma pranešime spaudai.

Uždarius sostinės oro uostą susivienijo Vilniaus ir Kauno turizmo centrai (2)

Mobilizuoti resursai priimti Vilniaus turistus, du specialūs laikini turizmo informacijos centrai, šešiomis kalbomis parengtos kelionių instrukcijos: šių ir kitų priemonių ėmėsi Vilniaus miestas, iš anksto pasiruošęs sostinės oro uosto rekonstrukcijai, rašoma pranešime spaudai.

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (19)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (8)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (21)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?