V. Autuko drabužių kolekcija – visoms Lietuvos gražuolėms

 (4)
Žvarbų balandžio 13-osios vakarą “Lietuvos” kino teatro scenoje jaunasis dizaineris V. Autukas pristatė dalį savo naujausios kolekcijos, pavadintos “Nuotaika”. Kelios ypač puošnios suknelės turėjo pakelti nuotaiką prieš filmo “Mis slaptoji agentė” premjerą. Dizaineris, kaip ir anksčiau, liko ištikimas klasikai, grakštumui ir elegancijai.
Modeliai lengvai plaukė kino teatro scena, o užsisvajojus galima buvo pamanyti, kad prasidėjo “Mis” konkursas. Merginos ilgomis žėrinčiomis juodos, smėlio spalvos suknelėmis ir dailiais aukštakulniais iš tiesų labai priminė grožio konkursų dalyves. Jaunasis dizaineris dar kartą priminė publikai, koks yra klasikinis grožis, o jo kolekcija buvo palydėta gausiais plojimais.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
V.Autuko kolekcija
7
6
5
4
3
2
1

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.