Šukuosenos laisviems, drąsiems ir stilingiems

 (20)
Valerijaus Gigevič kolekcijos pristatymas
Valerijaus Gigevič kolekcijos pristatymas
© A.Solomino nuotr.

Kelionių į Amsterdamą, Barseloną bei Stambulą įkvėptas sostinės stiliaus namų „Zoraza“ kirpimo meistras Valerijus Gigevič ketvirtadienio vakarą sukvietė madai neabejingą publiką paganyti akis, pasisemti idėjų ir drąsos iš jo naujų kirpimų kolekcijos „Street“.

"Tai gatvės stilius, šiek tiek undergroundinis ir pankiškas. Tai yra tai, ką pats norėčiau matyti Lietuvos gatvėse. Naujus kirpimus pristatau rudenį, kad žmonės turėtų laiko apsiprasti ir pasirengti pokyčiams, kuriuos tikiuosi išvysti kitą pavasarį, - DELFI sakė Valerijus. - Šią kolekciją kūriau nuo balandžio, o idėjų sėmiausi iš įvairių kultūrų šalių, gatvėse sutiktų žmonių, jų papročių.

Joje gausu ryškių spalvų. Vis daugiau jų atsiranda rūbuose bei avalynėje, tas pats - ir plaukuose. Žinoma, yra ir kažkiek žemiškų spalvų, tačiau netrūksta ir netikėtų akcentų".

Anot V. Gigevič, kolekciją įkvėpė ir vis labiau drąsėjantys žmonės: „Jaučiu, kad Lietuvos žmonės darosi drąsesni, jie nebebijo eksperimentuoti, perima pasaulines madas bei koncepcijas. Klientai manęs vis dažniau ir dažniau prašo ryškių, įdomių bei netradicinių kirpimų. Tai įkvepia. Esu dėkingas jiems už suteiktą saviraišką. Tai kiekvieno kirpėjo svajonė".

"Tikiuosi, kad ši kolekcija pramuš ledus - ilgainiui tapsime dar labiau atviresni naujovėms, nebijosime keistis ir išreikšti save", - vylėsi kirpimo meistras, pristatęs beveik trisdešimt modelių.

Prieš pristatymą jis DELFI mįslingai sakė, jog "tai drąsi kolekcija". Staigmenų per pristatymą išties netrūko.

Ši kolekcija V. Gigevič jau trečioji. Pernai kirpimo meistras pristatė modelinio šukavimo kolekciją "Gėlės", praėjusį rudenį kolekcija pristatyta Rygoje.

www.DELFI.lt
 
20
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Stilius

Pristatomas naujas mados leidinys vaikams

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 11:03
Pristatomas naujas mados leidinys vaikams
M.Požerskytės nuotr.
„Mūsų mama yra didžiausia mada“, – taip mados apibrėžimą išpyškino pirmo lietuviško žurnalo apie vaikų madą pagrindinio interviu herojės. Lietuvoje garsios mados pasaulio moters (kokios – sužinosite atsivertę naujo žurnalo puslapius) dukrelės dvynės per kelių valandų pokalbį ir fotosesiją atvėrė komandai kitokius šio, rodos, kasdieniško pasaulio rakursus.

Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją (3)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 09:00
Trečiadienio vakarą Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją „Pasipuošti širdį...“ Kolekcija suskirstyta į tris dalis: „Gėlės“, „Prisiminimai“ ir „Žuvys“.

Sukurta moterims, bet patiks ir vyrams: naujausi maudymosi kostiumėliai iš Majamio (27)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:45
Majamyje pristatyta naujausia maudymosi kostiumėlių kolekcija 2015 m. pavasariui-vasarai. Kviečiame paganyti akis!

Monte Karlo labdaros pokyliui Europos elitas rinkosi E. Tatarinovos sukneles (17)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 17:21
Monte Karlo labdaros pokyliui Europos elitas rinkosi E. Tatarinovos sukneles
Asmeninio archyvo nuotr.
Monako širdis vėl suvirpėjo. Ir nuo Prancūzijos Rivjeroje gyvenančio elito dosnumo, ir nuo įspūdingų jų apdarų. Kasmetinis labdaros pokylis, skirtas paremti organizacijos Kiddo globojamus neįgalius vaikus ir jų šeimas, praėjusią savaitę sulaukė kelių šimtų garbingų svečių iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, Austrijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Kėdainiuose – džiazuojantis Ž. Maslausko batų pristatymas (8)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 11:14
Kėdainiuose – džiazuojantis Ž. Maslausko batų pristatymas
V.Matkutės nuotr.
Šeštadienį Kėdainių senamiestyje vykusiame festivalyje „Broma Jazz“, kur buvo surengta gausybė lietuvių ir užsienio atlikėjų džiazo koncertų, „džiazavo“ net ir batai – avalynės dizaineris Žanas Maslauskas dar kartą pristatė trečiąją savo rankų darbų batų kolekciją „Komfortas“.