Šukuosenos laisviems, drąsiems ir stilingiems

 (20)
Valerijaus Gigevič kolekcijos pristatymas
Valerijaus Gigevič kolekcijos pristatymas
© A.Solomino nuotr.

Kelionių į Amsterdamą, Barseloną bei Stambulą įkvėptas sostinės stiliaus namų „Zoraza“ kirpimo meistras Valerijus Gigevič ketvirtadienio vakarą sukvietė madai neabejingą publiką paganyti akis, pasisemti idėjų ir drąsos iš jo naujų kirpimų kolekcijos „Street“.

"Tai gatvės stilius, šiek tiek undergroundinis ir pankiškas. Tai yra tai, ką pats norėčiau matyti Lietuvos gatvėse. Naujus kirpimus pristatau rudenį, kad žmonės turėtų laiko apsiprasti ir pasirengti pokyčiams, kuriuos tikiuosi išvysti kitą pavasarį, - DELFI sakė Valerijus. - Šią kolekciją kūriau nuo balandžio, o idėjų sėmiausi iš įvairių kultūrų šalių, gatvėse sutiktų žmonių, jų papročių.

Joje gausu ryškių spalvų. Vis daugiau jų atsiranda rūbuose bei avalynėje, tas pats - ir plaukuose. Žinoma, yra ir kažkiek žemiškų spalvų, tačiau netrūksta ir netikėtų akcentų".

Anot V. Gigevič, kolekciją įkvėpė ir vis labiau drąsėjantys žmonės: „Jaučiu, kad Lietuvos žmonės darosi drąsesni, jie nebebijo eksperimentuoti, perima pasaulines madas bei koncepcijas. Klientai manęs vis dažniau ir dažniau prašo ryškių, įdomių bei netradicinių kirpimų. Tai įkvepia. Esu dėkingas jiems už suteiktą saviraišką. Tai kiekvieno kirpėjo svajonė".

"Tikiuosi, kad ši kolekcija pramuš ledus - ilgainiui tapsime dar labiau atviresni naujovėms, nebijosime keistis ir išreikšti save", - vylėsi kirpimo meistras, pristatęs beveik trisdešimt modelių.

Prieš pristatymą jis DELFI mįslingai sakė, jog "tai drąsi kolekcija". Staigmenų per pristatymą išties netrūko.

Ši kolekcija V. Gigevič jau trečioji. Pernai kirpimo meistras pristatė modelinio šukavimo kolekciją "Gėlės", praėjusį rudenį kolekcija pristatyta Rygoje.

www.DELFI.lt
 
20
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Stilius

Lietuviškų veltinių batų dizainerė - RED DOT Gala apdovanojimų vakare (1)

2014 liepos mėn. 29 d. 12:16
Lietuviškų veltinių batų dizainerė - RED DOT Gala apdovanojimų vakare
Asmeninio archyvo nuotr.
Liepos 7-ąją dieną Esene, Vokietijoje įvyko prestižiniai dizaino Oskaru vadinami „Red Dot“ dizaino apdovanojimai. Tą vakarą Eseno (Vokietija) Aaltho Teatro scenoje buvo pagerbti kūrėjai, kurių dizaino darbai praėjo griežtą 40 pasaulio ekspertų komisijos verdiktą ir yra verti prestižinio „Red Dot“ dizaino konkurso laimėtojų vardo.

Smagus atostogų stilius pagal K. Rimdžių: ką vis dėl to krauti į lagaminą? (1)

2014 liepos mėn. 24 d. 16:34
Smagus atostogų stilius pagal K. Rimdžių: ką vis dėl to krauti į lagaminą?
Organizatorių nuotr.
Lietuvoje įpusėjo atostogų sezonas. Naujos patirtys ir žmonės, nematytos vietos, kurortai, jūra – visa tai ir dar daugiau laukia kiekvieno nuotykių ieškotojo. Ilgesingai žvelgiant į seniai pirktus bilietus ir darbe skaičiuojant paskutines dienas iki išvykimo, laukia dar viena svarbi užduotis – lagaminas ir kelionių pirkiniai. Šį darbą palengvins ir padės jį atlikti greitai bei neskausmingai keli mados ir stiliaus eksperto Kęstučio Rimdžiaus patarimai.

Venesuelos dizaineris Aukštosios mados papuošalus sukūrė iš šovinių gilzių (3)

2014 liepos mėn. 22 d. 14:25
Venesuelos dizaineris Aukštosios mados papuošalus sukūrė iš šovinių gilzių
AP/Scanpix
Paryžiaus mados savaitėje Venesuelos dizaineris Oskaras Carvallo pademonstravo Aukštosios mados kolekciją 2014-2015 m. rudeniui-žiemai, kurioje nustebino itin neįprasti aksesuarai - šovinių gilzės, rašo delfi.ee. Gal tai naujų laikų aksesuaras?

Kokią madą į mūsų spintas atneš ruduo? (20)

2014 liepos mėn. 22 d. 00:01
Kokią madą į mūsų spintas atneš ruduo?
G.Daškevičiaus nuotr.
Kai Lietuvos orai tokie nenuspėjami, o vasara šaltesnė nei įprastai, vis dažniau pagalvojame apie artėjančio rudens-žiemos sezono mados vėjus. Koks jis bus ir kuo nustebins?

R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė (6)

2014 liepos mėn. 16 d. 17:20
R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė
FFakers nuotr.
„Robert Kalinkin“ mados namų „Cruise“ kolekcijos nuotraukos – šmaikščios kelionės po tolimas, magiškas ir egzotiškas vietas – ir nesvarbu, kad tik mintyse. Trapi, švelni šokėja ir didžiulis ją lydintis paukštis – ši pora skamba tarsi iš pasakos. Tačiau žinomai balerinai Simonai Paciukonytei įsikūnijimas į vaidmenis bei darbas prieš kameras nėra naujiena, tad ir naująjį partnerį ji priėmė kaip savą.