Naujienos paplūdimiui

 (2)
Maudymosi kostiumėliai jau seniai nebe "apatiniai baltiniai". Tai kone svarbiausias ir erotiškiausias šiuolaikinės mados elementas, kuriuos dizaineriai kuria paraleliai savo pagrindinėms linijoms. Šiandien tai ne tik “drabužis paplūdimiui”, bet ir, pavyzdžiui, vakariniams priėmimams prie baseino. O suderintas su sijonu arba lengvomis kelnėmis maudymosi kostiumėlis visiškai gali būti vasariniu rūbu.
Maudymosi kostiumėlis

Christian Dior, Givenchy, Nina Rici, Millesia, Ravage, Cotton Club, Gianfranco Ferre, Byblos… Tai ne šiaip žinomos markės, tai visa moteriško grožio ir vasaros filosofija. Maudymosi kostiumėlių kolekcija - savotiška visos vasaros kolekcijos markės mini versija.

Kokios gi pagrindinės tendencijos?

Juoda ir balta

Maudymosi kostiumėlis

Nieko gamtoje nėra neamžina, išskyrus šias dvi spalvos. Baltos ir juodos derinys vienodai puikiai atrodo kukliame, beveik “gimnastiniame” uždarame komplekte su mikro šortukais ir prabangiame vakariniame bikini su siuvinėtu sijonu. Labai aktualūs juodai - balti visų dydžių žirniukai. Arba “zebriškai” dryžuotas, arba “delmatiniškai” dėmėtas kostiumėlis.

Pop art

Maudymosi kostiumėlis

Geometriniai ir psichodeliniai raštuoti piešinukai pažadina prisiminimus apie septyniasdešimtuosius. Ši prabanga, ypač raudonai - plytinių, vyšninių, skaisčiai raudonų, oranžinių arba raudonai - rudų tonų idealiai atrodo prie saulės parausvintos odos ir sudaro “aistringos, atšiaurios vasaros” atmosferą.

Militaristinis

Maudymosi kostiumėlis

Kas galėtų pagalvoti, kad militaristinis stilius apims ir paplūdimio madą. Tačiau rezultatas buvo netikėtas: sunku sugalvoti ką nors labiau seksualesnio, nei kamufliažinis mini- bikini. Puoštas “grubiais odiniais diržais” jis atrodo, kaip naujas karštų šalių karininkams vasarinės uniformos variantas.

Rožinis

Maudymosi kostiumėlis

Visi rožinės, fuksinės spalvos, violetinės, alyvinės atspalviai neišeis iš mados mažiausiai dar vieną vasarą. Sunku pasakyti, kas pastūmėjo dizainerius daugumai variacijų su šia spalva. Galbūt prisiminimai apie lėlę Barbę arba besileidžiančios tropinės saulės fotografijos.

Spindesys

Maudymosi kostiumėlis

Žvilgančius ir persiliejančius audinius, karoliukus - viską, kas mums atiteko nuo 80- ųjų disko kultūros, galima rasti maudymosi kostiumėliuose. Tai priemonės, idealiai tinkančios lankytis ir paprastame paplūdimyje, ir naktinėse diskotekose. Su tokiu maudymosi kostiumėliu jūsų išvaizda bus iš tiesų nepakartojama.

Džinsinis audinys

Maudymosi kostiumėlis

Džinsinės medžiagos maudymosi kostiumėlis - tai, mažų mažiausiai, ekstravagantiška ir kiek nepatogu: įsivaizduojate, kiek jis sveria, kai sušlampa. O štai kostiumėlis iš medžiagos, imituojančios džinsinę medžiagą,- tai oho. Ypač, jeigu ant jo “nupieštos” kišenėlės, apsiuvinėjimai, kniedės arba nelygiai “išgarintos” vietos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.